1 zł
2 600 000 zł
/5

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Bez tytułu, 1999 r.

olej/płótno, 87 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'RB • 99'

cena wywoławcza: Wykup abonament

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Ekran plazmowy, 2001 r.

olej, akryl/płótno, 57,5 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'EKRAN PLAZMOWY / Bujnowski / 2001’ oraz pieczęć Muzeum Narodowego w Warszawie

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

M - 1, 2001 r.

linoryt/papier, 49 x 68 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '1/5/ linoryt/Bujnowski/2001'
Zestaw 5 prac w obwolucie

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Jezdnia, 2004

olej, płótno, 30 × 42 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI/04

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Gratis, 1999

linoryt, papier, edycja 14/14,
31,5 x 45 cm,
sygnowany: "14/14 grafika/gratis Bujnowski / 99"

* Droit de suite

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

z cyklu Satellite, 2005

olej / płótno
30 × 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: BUJNOWSKI / 05

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Graboszyce, 2002 r.

olej/płótno, 60,5 x 81,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘GRABOSZYCE | BUJNOWSKI / 2002’

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Papież, 2002 r.

olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAPIEZ | Bujnowski / 2002'

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Jezdnia, 2004

olej, płótno, 30 x 42 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 2004

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

z cyklu Lamp Black, 2008

olej, płótno, 69 x 158
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 2008

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

bez tytułu (nocny pejzaż), 2005

olej, płótno; 27x35 cm, na odwrocie pieczęć Muzeum Narodowego w Warszawie oraz nalepka z danymi pracy w jęz. Niemieckim

*droit de suite

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Bez tytułu, 2004 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'BUJNOWSKI'

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Cień na asfalcie, 2007 r.

olej/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘BUJNOWSKI 2007’ oraz nalepka z Galerii Jiri Svestka w Pradze, Czechy

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Bez tytułu, 2018 r.

tusz/papier, 59 x 42 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Bujnowski | /2018'

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Bez tytułu, z serii Ściany i obrazy, 2004

olej, płótno, 48 x 62 cm
sygn. na blejtramie: BUJNOWSKI / 04

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Lampa jest o pieprzonych latach 90tych

lampa, trzy żarówki liniowe /36wat,120cm/ pobór mocy 108WAT, wydajność ok.100 lumenów
370cm
2015

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Nocny pejzaż, 2005 r.

olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘BUJNOWSKI / 2005’

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Schemat malowania kasety VHS, 2001 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
do obrazu dołączona jest kaseta VHS namalowana przez artystę, olej/płótno, 11 x 19 cm

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Cegła i deska, 2000-01 r.

olej/płótno,25 x 12 x 6 cm (cegła) i 117 x 15 x 2,5 cm (deska)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CEGŁA | Bujnowski | 2001' (cegła), 'deska 117 x 15 x 2,5 | Bujnowski 2000' (deska)

BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Świeca, dyptyk, 2017 r.

olej/płótno, 28 x 28 cm (x2)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Bujnowski | / 2017' (każda część)

/5
liczba obiektów: 93