1 zł
2 600 000 zł

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Kwiaty

Akwarela, papier, 25 x 20 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Pejzaż z Kadzidła

olej, płótno, 54 x 65 cm,
sygn. p.d.: Edward Kokoszko, opisany na odwrociu: Krajobraz z Kadzidła II / Edward Kokoszko

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

olej/płótno, 65 x 54 cm
sygnowany l.d.: 'EDWARD KOKOSZKO'

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Pejzaż ze snopami

sygn. p.d.
olej, płótno
25x33 cm

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Para pejzaży:

1. Motyw z okolic Żyrardowa
olej, płótno; 54,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: Edward Kokoszko
Na odwrocie opis autorski: "Motyw z okolic Żyrardowa III"/ 54 x 65/ Edward Kokoszka

2. Krajobraz z Chmielna
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Edward Kokoszko
Na odwrocie opis autorski: "Krajobraz z Chmielna III"/ Edward Kokoszko

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Orka

sygn. l.d.
olej, płótno/tektura
15x20

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Pejzaż - Motyw z okolic Żyrardowa III

olej, płótno; 54,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: Edward Kokoszko
na odwrocie opis: "Motyw z okolic Żyrardowa III"/ 54 x 65/ Edward Kokoszka

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Motyw z ogródka

olej, tektura, 25 × 28 cm
sygn. p. d.: Edward Kokoszko
na odwrocie autorski napis z tytułem
pracy

2 500 - 3 000 zł

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Pejzaż nadwiślański

olej, płótno; 39 x 56 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: edward kokoszko

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Pejzaż nadwiślański

olej, płótno;
39 x 56 cm;

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

PEJZAŻ ZE SNOPAMI

Olej, płótno; 25,5 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: Edward Kokoszko

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Motyw z ogródka, 1957

olej, tektura, 25 x 27,5 cm;
sygn. p.d.: Edward Kokoszko;
na odwrocie napisy autorskie: "Motyw z ogródka" / 30,5 x 27,5 / Edward Kokoszko

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Kwiaty na niebieskim tle, 1957

olej, płotno, 66 x 51,5 cm;
sygn. p.d.: Edward Kokoszko;
na odwrocie napisy autorskie: tytuł, nazwisko malarza, rok powstania, wymiary oraz nalepka galerii 1961 r.

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Motyw z ogródka, 1957

olej, tektura, 25 x 27,5 cm;
sygn. p.d.: Edward Kokoszko;

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

SIECI, 1960

Olej, płótno; 65 x 81 cm
Na odwrociu: Sieci (Kuźnica) 1960 Edward Kokoszko

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

Stocznia we Władysławowie

olej na płótnie, 50 x 65 cm
sygn. l.d.: "Edward Kokoszko", na odwrocie na płótnie: "Stocznia we Władysławowie / 50 x 65 / Edward Kokoszko"

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

NAGIETKI

olej na płótnie, 55 x 46 cm,
sygnowany l. d. "Edward Kokoszko", na odwrocie ręką artysty powtórzona sygnatura i nazwa kwiatów oraz wymiary.

KOKOSZKO Edward (1900-1962)

FRAGMENTY OGRODU WIOSNĄ, lata 50-te

olej na płótnie, 46 x 61 cm,
sygnowany po prawej u dołu "edward kokoszko", na odwrocie "JWP. A. De Lazzarini w dowód wdzięczności za miłe chwile spędzone w Mariampolu edward kokoszko 1958 r."

liczba obiektów: 19