PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
1996
odbitka barwna, papier
30 x 44 cm
sygn., tyt., dat., dopisek, na odwrociu: MARIOLA PRZYJEMSKA, COLOR PHOTOGRAPHY, 140 x 180 cm, | LAMINATED, 1997 | „FRONTFIX”
oprawa: drewniana rama, szkło
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
1995
Fotografia laminowana, wym. 44 x 30,2 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło)
Sygn. dat., tytuł oraz wymiary wielkoformatowej wersji fotografii na odwrocie
Edycja: 2/2
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
1997
Fotografia laminowana, wym. 14,1 x 30,5 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło)
Edycja: 2/2
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
Musik Korps z cyklu Kulturtraeger
1998
Sygn. dat., tytuł na odwrocie
Edycja: 2/2
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
Parabellum, z serii Pistolety, 2014 r.
gwasz/tektura, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na rewersie: ‘MARIOLA PRZYJEMSKA 2014 R | "PARABELLUM" | (Z SERII PISTOLETY) NR. 3 [WSKAZÓWKA MONTAŻOWA] | M. P. 2014 R. | MARIOLA PRZYJEMSKA 2014 R. | "PARABELLUM" ‘
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
olej/płótno, 136 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: `MARIOLA PRZYJEMSKA "FAUNA I FLORA", OLEJ, PŁÓTNO M. PRZYJEMSKA 200 x 140 cm`
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
Museum Tower z cyklu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, 2005
Lambda print, Dibond, plexi
39,5x53 cm
nakład: 2 z 7
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
ed.8
fotografia/papier
60 x 45 cm
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
fotografia barwna, odbitka, papier,
43 x 59 cm (w świetle passe-partout);
nie sygn.; nakład: 1/8+1
PRZYJEMSKA Mariola (ur. 1963)
nie sygn.; nakład: 1/8+1