1 zł
2 600 000 zł
/3

PAWELA Laura (ur. 1977)

X, 2000

akryl, płótno, 20 x 20 cm

Obraz zakupiony bezpośrednio od artystki w Katowicach. Praca w sposób niezwykle symboliczny zamyka cykl obrazów o tematyce technologicznej.

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAWELA Laura (ur. 1977)

Bez tytułu, 2017 r.

praca wykonana razem z córką Ritą, rysunek na papierze inspirowany "Niewykonanymi rysunkami" Pawła Kwieka,
18 x 13 cm, sygn.

PAWELA Laura (ur. 1977)

Suczki, 2004 r.

wydruk pigmentowy/papier, pleksi, 28 x 37,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'LAURA PAWELA | 2004'
zestaw zestaw 14 fotografii oraz 6 pleksi (wymiary pleksi: 40 x 60 cm)

PAWELA Laura (ur. 1977)

Bitchies, 2004

a set of 14 photographs and 6 plexiglasses (size of a plexiglass: 40 x 60 cm), pigment print, 28 x 37.5 cm
signed and dated on the reverse: 'LAURA PAWELA | 2004'

PAWELA Laura (ur. 1977)

PAWELA Laura (ur. 1977)

To tylko stres, 2005 r.

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany (dwukrotnie) i datowany na rewersie: ‘Laura Pawela | 2005’

PAWELA Laura (ur. 1977)

Can't stop myself paint, 2003 r.

akryl/płótno, 40 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'LAURA PAWELA | 2003'

PAWELA Laura (ur. 1977)

Znowu wszystko gra, 2004 r.

akryl/płótno, 40 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LAURA PAWELA 2004' | 66. | VII. 2004'

PAWELA Laura (ur. 1977)

X obraz niezaładowany, 2005

olej, płótno; 24 x 33,5 cm
sygn. na odwrocie: LAURA PAWELA 2005
na blejtramie: Laura / 05 "X" obraz niezaładowany

PAWELA Laura (ur. 1977)

Art Work, ed.1/2, 2005 r.

akryl/płótno, 25 x 7 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Pawela 2005 ed 1/2`

PAWELA Laura (ur. 1977)

Przerwij, 2003 r.

akryl/płótno, 40 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `LAURA PAWELA | 2003`
- "Reality_LP``, wystawa indywidualna, Galeria ``Okna``, CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa, 7 maja - 6 czerwca 2004

PAWELA Laura (ur. 1977)

Ok, 2004 r.

akryl/płótno, 25 x 35 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `LAURA PAWELA 04.2004`

PAWELA Laura (ur. 1977)

Reality 27

olej/płótno, 15 x 100 cm
na odwrociu nalepka z danymi artystki

PAWELA Laura (ur. 1977)

Nie planujemy nie stać nas, 2004 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm (każda)
każda z prac sygnowana , datowana i opisana na blejtramie: `LAURA PAWELA 2004` i kolejny numer pracy w cyklu: `1/9` `2/9` etc. oraz sygnowana na odwrociu: `PAWELA`

PAWELA Laura (ur. 1977)

It doesn`t matter, 2005 r.

akwarela/płótno/karton, 18,7 x 26,5 cm

PAWELA Laura (ur. 1977)

Art Work, 2005, ed. 2

akryl na płótnie
25 cm x 7 cm x 2 cm

PAWELA Laura (ur. 1977)

08.2003, 2003

akryl, płótno; 14,8 x 20 cm

PAWELA Laura (ur. 1977)

Stop, 2004 r.

akryl/płótno, 30 x 40 cm

PAWELA Laura (ur. 1977)

Stres, praca i bzdury, 2004 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `LAURA PAWELA | 2004 | nr. 65 | (VII. 2004)`

PAWELA Laura (ur. 1977)

Stop

akryl/płótno, 30 x 40 cm

/3
liczba obiektów: 58