1 zł
2 600 000 zł
/14

KUNKA Lech (1920-1978)

Posągi, 1953

tusz (aerograf)/papier, 121 x 86,5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

KUNKA Lech (1920-1978)

Nike, 1953

tempera/papier, 125 x 99 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja, 1968 r.

olej/płótno, 131 x 50 cm
sygnowany i datowany wewnątrz kompozycji: 'L. Kunka 68 r'
sygnowany i opisany na blejtramie na odwrociu: 'LECH KUNKA ŁÓDŹ' oraz opisany: '508/690.17 | [nieczytelnie]'

KUNKA Lech (1920-1978)

Bez tytułu, 1951

akwarela, gwasz, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: L. Kunka 51.

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja, 1967

technika własna (relief metalowy), sklejka; 39 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: L. Kunka 67 (ołówkiem).

KUNKA Lech (1920-1978)

Ukrzyżowanie (1955)

sygn. dat. p.d.
tempera, olej, papier
128x90 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja, 1967

technika własna, płyta pilśniowa, 122 x 95 cm
sygn. p.d.: L. Kunka 67 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja z trzema kołami

sygn. p.d.
technika własna, pilśnia
122x61 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Abstrakcja, 1951

olej, płyta; 48 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: LKunka 51;
Na odwrocie szkic kompozycji.

KUNKA Lech (1920-1978)

Bez tytułu, 1965

technika mieszana, płyta, 118 x 93 cm,
sygn. p.d.: L. Kunka 65 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

Zakochani

niesygnowany
tempera, olej, werniks szelakowy, papier
121x91 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja, 1967

technika własna/pilśnia, 123 x 60 cm
sygn. i dat. l.d.: L. Kunka 67 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

Rzymski motyl, 1977

akryl, płótno; 100 x 130 cm;
po środku napis: L. Kunka 17.V. 77.
Łódź Rzymski Motyl; na odwrocie opis obrazu: 1977 / RZYMSKI MOTYL / TECHNIKA-AKRYL / WYMIARY 130 100 / LECH KUNKA / UL. (...) / 91-754 ŁÓDŹ / POLSKA.

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja (1971?)

sygn. dat. p.d.
technika własna, pilśnia
96.5x74.5 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Artyści przed katedrą (ok.1948)

niesygnowany
tempera, olej, ołówek, pastel, papier
119.5x86 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Bez tytułu, 1951

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja, 1967

technika własna/pilśnią, 123 x 60 cm
sygn. dat. l.d.: L. Kunka 67 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

KOMPOZYCJA, 1967

olej, płyta pilśniowa
122 x 61 cm
sygn. l.d.: L. Kunka 67

KUNKA Lech (1920-1978)

Meksykański motyl (1977)

sygn. dat. l.p.d.
akryl, płótno
100x131 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Abstrakcja, 1950

gwasz, papier
50x69,5 cm
datowany p.d. "50 r."

/14
liczba obiektów: 277