1 zł
2 600 000 zł

KOZŁOWSKI Jarosław (1945 r. w Śremie)

A / B

1970
rysunek, papier, kredka
42,5 x 69,5 cm
sygn., tyt., dat. na odwrociu:
JAROSŁAW KOZŁOWSKI | A /B | 1970
oprawa: drewniana rama, szkło

cena wywoławcza: Wykup abonament

360 seconds in green

Z cyklu Ćwiczenia z koloru
1988
dwie odbitki żelatynowo– srebrowe, papier, karton
53 x 42,5 cm
sygn., dat. i tytuł na przodzie
vintage print
oprawa: drewniana rama, szkło

Red-Blue

1981
akwarela, papier
60 x 50 cm
sygn., dat., tyt. na odwrociu: Jarosław Kozłowski | „Red-Blue”, 1981
i nalepka Muzeum Sztuki w Łodzi
oprawa: drewniana rama, szkło

181 minutes in light blue, 1988 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, karton, 53 x 42,5 cmsygnowany i opisany ołówkiem na przodzie: '181 minutes in light blue - j.kozłowski 1988'

"Wall Street Journal" z cyklu "Recycled News", 2003 r.

akwarela/papier, 54,5 x 74,5 cm (wymiary każdej pracy)
każda z prac sygnowana i numerowana na odwrociu:
1. "The Wall Street Journal" / 1 / Kozłowski / 2003
2. '2 / Kozłowski'
3. '3 / Kozłowski'
4. '4 / Kozłowski'

Bez tytułu (Wdzydze '66)

asamblaż, olej/płótno, 60 x 82,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAROSŁAW KOZŁOWSKI 66 | Wdzydze'

8 prac z cyklu Recycled News

akwarela, kolaż/papier gazetowy, 49 x 66 cm (wymiary każdej pracy)

LITOGRAFICZNY FAKT, 1988 r.

litografia/papier, 58 x 78 cm w świetle ramy
sygnowana oł. p.d.: Kozłowski 1988, l.d.: 11/20, śr. Lithograph fact
na odwrocie, na tekturze oprawy opis autorski: JAROSŁAW KOZŁOWSKI | "LITHOGRAPH FACT" , 1979-1988 | (litografia)| wskazówka montażowa

ART x 99 + 99

1979
Rysunek, czerwona i niebieska kredka, litery letrasetowe, karton, 61,5 x 82,7 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło)
Sygn. i dat. na przodzie; sygn. dat. i tytuł na odwrocie

Drawing/Lithograph Fact Black-Blue-Red

1988
Litografia, rysunek, czerwona i niebieska kredka, papier, 56 x 76,5 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło);
Sygn. dat. i tytuł na przodzie

Statement

1971
Dwa kremowe papiery maszynowe, tusz, wym. 11,4 x 18,2 cm każdy, podklejone na białym papierze 40,5 x 31 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło)

Statement II

1971
Cztery kremowe papiery maszynowe, tusz, wym. 11,4 x 18,2 cm każdy, podklejone na białym papierze 40 x 50,5 cm; w oprawie (drewniana rama, szkło)

NIEOBECNY VI, 1967 r.

olej, akryl/deska, 100 x 80 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie: NIEOBECNY VI. J.K. 67

- Jarosław Kozłowski. Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965-1980, [kat. wystawy] Toruń 2015,( il. s. 55 )
- Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, Kraków, 2017

Z CYKLU: EASY DRAWINGS III: HOMMAGE à WŁADYSŁAW STRZEMIŃSKI, 1982 r.

kredka/ papier, 100 x 70 cm
sygnowany oł.l.d.: Easy drawnings III, 1982 ; p.d.: JKozłowski
opisany przez artystę na odwrocie na płycie oprawy: JAROSŁAW KOZŁOWSKI | Z CYKLU: EASY DRAWNINGS III, 1982 | HOMMAGE a WŁADYSŁAW STRZEMIŃSKI

Z cyklu Recycled News I, Mittelbeierische (6 części), 2004 r.

instalacja malarska, akwarela/papier gazetowy, 49 x 63,5 cm (wymiary każdej z 6 części)

99 x A

1981
rysunek, czarna kredka, litery letrasetowe, biały karton, 100 x 70 cm
sygn., dat. i tytuł na odwrocie

Niebieski zapis (Fragment III)

1989
rysunek, niebieska kredka świecowa, kremowy karton, 70,8 x 100 cm
sygn., dat. i tytuł w języku polskim i angielskim na odwrocie, sygn. i dat. na przodzie

Niebieski zapis (Fragment V)

1989
sygn., dat. i tytuł w języku polskim i angielskim na odwrocie; sygn. i dat. na przodzie

Dwie linie i punkt: A; B,A; C,B,A

1971
tryptyk, rysunek, biała kredka, litery letrasetowe, czarny papier, 48 x 68 cm każdy

Fakt rysunkowy XV

1979
rysunek, ołówek, biały karton, 90 x 136 cm

liczba obiektów: 32