PIOTROWSKA Krystyna (ur. 1949)
technika mieszana/blacha, 61,5 x 72,5 cm
sygnowany p.d.: 'K. Piot.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta/papier, 78 x 53 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'K. Piotrowska 92' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'Bezbronny van Eyck E/A'
"Autoportret z ręką 3" , 1968 r.
akwatinta/papier, 77 x 60 cm (arkusz)
sygnowany, datownay i opisany ołówkiem u dołu: '"Autoportret z reką 3 E/A Krystyna Piotrowska 68'
akwaforta/papier, 39,5 x 49,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"W trzy" 14/50 Krystyna Piotrowska 93'
"Po Komunii w nieswojej sukience", 2016 r.
technika mieszana/blacha, 53 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Piot 2016'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Po Komunii w nieswojej sukience" Krystyna Piotrowska 2016'
"Dziewczynki z warkoczami", 2016 r.
technika mieszana/blacha, 79 x 103 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Piot 216'
Pies Pontus w muzeach i galeriach Świata, 1994 r.
akwaforta, akwatinta/papier, 49,5 x 74 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Krystyna Piotrowska 94' i opisany l.d.: '"Pies Pontus w muzeach i galeriach Świata" EA'
65 x 94 cm (arkusz)
Ćwiczenia z portretu 1 i 2, 1979 r.
litografia/papier, 99 x 70 cm (arkusz)
sygnowany, datowany oraz opisany ołówkiem pod zadrukiem: '"Ćwiczenia z portretu 1" E.A. Krystyna Piotrowska 79' oraz '"Ćwiczenia z portretu 2" E.A. Krystyna Piotrowska 79'
akwaforta, akwatinta/papier, 66 x 98 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '"Autoportret z Fridą" 10/50 Krystyna Piotrowska 1993'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Autoportret z Fridą" | Krystyna Piotrowska 1993' oraz papierowa nalepka z Trienniale grafiki 1994
technika mieszana/blacha, 41 x 58,7 cm
sygnowany dwukrotnie monogramem wiązanym, śr.d. i p.d.: 'KP'
technika własna/blacha aluminiowa, 83 x 116 cm
na odwrociu opisany: `Krystyna Piotrowska | "Grzegorz"`
estymacja: 3 000 - 6 000 zł
malarstwo, foto - technika własna na płótnie, 30 x 40 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu
mix media/blacha,
52 x 78 cm
sygnowany p.d. monogramem `PK`
litografia
60x97cm
technika własna
96.8 x 65.1 cm
sygnowany p.d.: Piotrowska 1975, l.d.: "tekstylia"
technika własna z użyciem fotografii czarno-białej, blacha aluminiowa,
82 x 102 cm;
egzemplarz autorski