1 zł
2 600 000 zł

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Spotkanie, 2017

olej, płótno, 35 x 50 cm,
opisany na odwrocie: 'Julita Malinowska | "Spotkanie" | olej na płótnie | 35x50 cm | 2017. | [sygnatura]'

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Po szkole, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Julita Malinowska | „Po Szkole” | olej na płótnie | 70 x 100 cm | 2018. | Julita Malinowska’

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

V, 2014 r.

olej na płótnie, 30 x 30 cm, sygn.

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Smart boy, 2012

olej na płótnie, 18 x 22 cm
sygnowany na odwrociu

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Couple I, 2015 r.

olej/płótno, 70 x 110 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Julita Malinowska | "Couples I" oil on canvas | 2015 | 70 x 110 cm | Julita Malinowska'

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Dzieci 32, 2006 r.

akryl/deska, 30 x 30 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Julita Malinowska' | "DZIECI XXXII" | akryl na desce | 30 x 30 cm | 2006'

* praca podlega opłacie Droit de suite

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Victory II, 2014 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Julita Malinowska | "Victory II" | oil on canvas | 100 x 150 cm | 2014 | [sygnatura]'

- "Dream", wystawa indywidualna, Galeria 58, Radom, 12.2015-02.2016
- "Julita Malinowska", wystawa indywidualna, Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL, Lublin, 06-07.2015
- "3 Jovenes pintores polacos", La Xina A.R.T., Barcelona, Hiszpania, 02-04.2015
- "Nasze portrety", Fundacja Marka Marii Pieńkowskiego, Pieńków, 12.2014
- "Kompas Młodej Sztuki 2014", Centrum Olimpijskie, Warszawa, 11.2014
- "Na plaży i wielkim mieście", Galeria Stalowa, Warszawa, 07.2014

- "Julita Malinowska. Pierwsza Miłość", katalog wystawy indywidualnej, Galeria Stalowa, Warszawa, 2015, s. 44-45.
- "Dream", katalog wystawy indywidualnej, Galeria 58, Radom, 2016

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Gesty XX, 2008 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Julita Malinowska | GESTY XX | olej na płótnie | 50 x 50 cm | 2008 | [sygnatura]'

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Trust, 2012 r.

olej na płótnie, 18 x 22 cm, sygn.

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

The flow, 2013 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Julita Malinowska | "The flow" | oil on canvas | 50 x 50 cm | 2013 | [sygnatura]`

- "Mistrz i morze", Galeria Kapitańska, Szczecin, czerwiec 2015
- Julita Malinowska, wystawa indywidualna, Galerie Alex Schlesinger, Szwajcaria, kwiecień - maj 2014

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Dzieci XVIII, 2006 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Julita Malinowska | DZIECI XVIII | akryl na płótnie | 40 x 50 cm | 2006`

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Charming VII, 2012 r.

olej na płótnie, 22 x 18 cm, sygn.

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Marylin, 2012 r.

olej/płótno, 18 x 22 cm, sygn.

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Children of India II, dyptyk, 2007 r.

olej/płótno, 18 x 22 cm
na odwrociu opisany

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Na plaży, dyptyk, 2007 r.

olej/płótno 18 x 44 cm (łącznie)
na odwrociu opisany na płótnie

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Bez tytułu, 2006 r.

akryl/deska,
30 x 30 cm,
sygn.

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

olej/płótno, dyptyk, wymiar łączny: 200 x 510 cm

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Wspomnienie z Tajlandii

tusz/papier, 148 x 148 cm
naklejka na odwrociu: `Assosiations from Thailand 3 | drawing on paper 148 x 148 | Errinerung aus Theiland 3 | Zeichnung 148 x 148`

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Dzieci XXXIII, 2006 r.

akryl/deska
30 x 32 cm
sygn.

MALINOWSKA Julita (ur. 1979)

Zabawy na plaży III, 2006 r.

akryl/płótno,
40 x 50 cm,
sygn.

liczba obiektów: 26