PSTRAK WASYLOWICZ Jarosław (1873 Gwoździec k. Kołomyi - 1916 Charków)
ołówek/papier, 22,5 x 15 cm (każdy arkusz)
każdy szkic sygnowany p.d.: 'Pstrak'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, papier; 32,8 x 24,6 cm;
sygn. l. d.: Pstrak
stempel p. d.: ZE ZBIORÓW F. ŚCIBAŁŁY
Na odwrocie szkic postaci siedzącej (ołówkiem);
pastel, karton,
70 x 60 cm
sygn. p.d.: J. Pstrak 913
Przedarcie i podklejenie kartonu przy prawym górnym narożniku.
piórko, tusz, tusz lawowany (sepia), papier,
15,6 x 19,5 cm;
sygn. p. d.: J. Pstrak
olej na płótnie, 133 x 83,5 cm
sygn. p.d.: "Jarosław Pstrak 1912"