1 zł
2 600 000 zł

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Z cyklu 'Prace porządkowe': Kompozycja VII, 2016 r.

Museo Silver Rag, 91 x 64 cm (w świetle oprawy)
ed. 3 + AP

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Kompozycja z czarnym paskiem, 2016

tempera jajowa na płótnie, 24 x 35 cm
sygnowany na odwrociu

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Nr 7 z serii Illusion, 2013

tempera jajowa, akryl, płótno, 100x130 cm
opisany na odwrocie: Dorota Kozieradzka nr 7 "Illusion" 100x130 cm tempera jajowa + akryl 2013

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

bez tytułu, 2010

tempera żółtkowa, płótno, 1063 cm
opisany na odwrocie: Dorota Kozieradzka 100x63 cm tempera żółtkowa na płótnie

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

bez tytułu, 2010

opisany na odwrocie: Dorota Kozieradzka 100x63 cm
tempera żółtkowa na płótnie

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

nr 3 z cyklu Illusion, 2013

tempera żółtkowa, płótno, 54x65 cm
opisany na odwrocie: Dorota Kosieradzka nr 3 z cyklu Illusion temp zółtkowa na płótnie 2013

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Fire, 2013

tempera żółtkowa, płótno, 100x130 cm
opisany na odwrocie: Dorota Kozieradzka "Fire", 100x130 cm, tempera żółtkowa na płótnie 2013 r

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

nr 2 z cyklu Illusion, 2013

tempera żółtkowa, płótno; 54x65 cm
opisany na odwrocie: DOROTA KOZIERADZKA nr. 2 z cyklu "Illusion" temp. żółtkowa na płótnie 54x65 cm 2013

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Świat, jak z Bajki, 2013

fotografia analogowa, druk cyfrowy, ed. 5, 23,5x27 cm

Estymacja: 900 - 1100 zł

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Strefa, 2012

tempera żółtkowa, płótno, 100x150 cm
opisany na odwrocie: DOROTA KOZIERADZKA "Strefa" tempera żółtkowa na płótnie 2012

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Lotnik, 2007

tempera żółtkowa, płótno, 92x65 cm
sygn. opisany na odwrocie: Dorota Kozieradzka/"Lotnik"/tempera żółtkowa na płótnie/92x65 cm 2007r

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Pierwszy śnieg, 2008

tempera jajeczna, płótno,
130 x 190 cm

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

BOMBA W ZARO ŚLACH, 2008

tempera żółtkowa, płótno, 72 x 110 cm
sygn. na odwrocie: Dorota Kozieradzka/Bomba w zaroślach/110 x 72/tempera żółtkowa

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Zjednoczone Pomniki IV, 2011

Tempera żółtkowa, płótno, 73 x 100 cm
opisany na odwrocie: DOROTA KOZIERADZKA/ZJEDNOCZONE POMNIKI IV/tempera żółtkowa 73 x 100 cm/2011

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Zjednoczone Pomniki I, Wersja Żeńska

tempera, płótno, 75 x 100,
opisany na odwrocie: DOROTA KOZIERADZKA/75 x 100, 2012/tempera żółtkowa na płótnie/ZJEDNOCZONE POMNIKI I/-WERSJA ŻEŃSKA

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Zjednoczone Pomniki II , 2010

tempera żółtkowa, płótno,
65 x 100 cm
na odwrocie: Dorota Kozieradzka/Zjednoczone Pominki II/temp.żółtkowa 65 x 100cm/2010

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

2 z cyklu Rodzinne, 2010

fotografia czarno-biała, brom, papier barytowy Adox vario classic, 27 × 20 cm; sygn., dat., opisana na przodzie ołówkiem; odbitka autorska nakład: 5/10

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

1 z cyklu Rodzinne, 2010

fotografia czarno-biała, brom, papier barytowy Adox vario classic, 27 × 20,5 cm; sygn., dat., opisana na przodzie ołówkiem; odbitka autorska, nakład: 5/10

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

PKiN (Kopernik), 2007

tempera żółtkowa, płótno;
81 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: DOROTA KOZIERADZKA/ tempera żółtkowa na płótnie/ "PKiN" (Kopernik) 2007/ 81 x 70 cm

KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Kiosk, 2006/2007

Tempera żółtkowa, płótno
150 x 110 cm
Sygn. na odwrocie: tempera żółtkowa/ 110 x 150 06/07/ Dorota Kozieradzka/ (nie czyścić na mokro)

liczba obiektów: 31