PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
olej na płótnie
60 x 25 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
olej/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'DPielucha'
opisany na odwrociu: 'DPielucha'
- Daniel Pielucha. Malarstwo, Kraków 2015, s. nlb (il.)
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
olej/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'DPielucha'
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
olej/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'DPielucha'
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
olej na płótnie
46 x 55 cm
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)