1 zł
2 600 000 zł

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Kompozycja, około 1956/1957 r.

olej/płyta pilśniowa, 134 x 94,5 cm
sygnowany na odwrociu: 'MEISSNER'

cena wywoławcza: Wykup abonament

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Kompozycja abstrakcyjna V, l. 50. XX w.

olej/płyta, 18 x 21 cm
sygn. na odwrociu: A. MEISSNER

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Kompozycja abstrakcyjna VI, l. 50. XX w.

olej/płyta, 11 x 20 cm

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Kompozycja abstrakcyjna III

olej/płyta, 47 x 30 cm

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Kompozycja abstrakcyjna IV

olej/płyta, 49 x 28 cm

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Kompozycja, lata 60. XX w.

olej/płyta pilśniowa, 121 x 95 cm
sygnowany na odwrociu: 'A. MEISSNER'

- Andrzej Meissner. Malarstwo/Painting 1956-1958, Galeria Dyląg, Kraków 25.04-15.05.2014

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

drewno, 140 x 57 x 44,5 cm

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Kompozycja abstrakcyjna I, l. 1950-te

olej/płyta, 17,5 x 12,5 cm

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Kompozycja abstrakcyjna II, l. 1950-te

olej/płyta, 17,2 x 17,3 cm

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Bez tytułu, 1961 r.

drewno, stal, 42 x 17,5 x 12 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MEISSNER | 1961'
na odwrociu wskazówka montażowa
- Andre Meissner. Boîtes-objets, Centre d'Auction Culutrelle de Saint-Brieuc, Saint-Brieuc 7.07-27.08.1989
- Andre Meissner. Boîtes-objets, katalog wystawy w Centre d'Auction Culutrelle de Saint-Brieuc, Saint-Brieuc 1989, strona przedwstępna (il.)
- Andrzej Meissner. Rzeźba. Lata 60. XX wieku, Kraków 2016, okładka, s. 11 (il.)

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Machina

drewno, stal, 24 x 15,5 x 25 cm
- Andre Meissner. Boîtes-objets, katalog wystawy w Centre d'Auction Culutrelle de Saint-Brieuc, Saint-Brieuc 1989, s. 2 (il.)
- Andrzej Meissner. Rzeźba. Lata 60. XX wieku, Kraków 2016, okładka, s. 10 (il.)

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

Abstrakcja

technika mieszana, tektura naklejona na sklejkę; 24,5 x 18,3 cm;
sygn. na odwrocie: A.MEISSNER

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

DACHY KRAKOWA, 1943

Akwarela, papier; 20,5 x 28,5 cm
Sygnowany p.d.: A.MEISSNER 43

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

WIDOK NA WAWEL, 1943

Sygnowany p.d.: A.MEISSNER 43

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

POKÓJ ARTYSTY, 1943

Sygnowany p.d.: A.MEISSNER 43

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

WIDOK KRAKOWSKI, 1943

Sygnowany p.d.: A.MEISSNER 43

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

WAWEL, 1943

Sygnowany p.d.: A.MEISSNER 43

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

WIDOK Z BALKONU, 1943

Sygnowany p.d.: A.MEISSNER 43

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

WIDOK NA KOŚCIÓŁ ŚW. PIOTRA I PAWŁA W KRAKOWIE, 1943

Sygnowany p.d.: A.MEISSNER 43

MEISSNER Andrzej (ur. 1929)

PANORAMA KRAKOWA, 1943

Sygnowany p.d.: A.MEISSNER

liczba obiektów: 24