1 zł
2 600 000 zł
/6

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Lista 20 dobrych filmów, 2011r.

olej/płótno, 65 x 50 cm, oprawiony (70 x 55 cm z ramą),
sygnowany monogramem i datowany p.d.,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Lista 20 | dobrych | filmów | 2011 | PK'

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Pontcarral, 2009 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: '2009 | K.Pająk | KP',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Pontcarral | 40 x 30 | akryl, ol./pł. | 2009 | PK | 681'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Niebieskie kody DNA, 2019

olej, płótno
46 x 33 cm
sygn. p.d.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kody DNA z biało-żółtym kwadratem, 2019 r.

olej/płótno, 50 x 61 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: 'K. Pająk | 2019',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kody DNA z biało – źółym kwadratem | 2018 | Krzysztof Pająk | PK | olej na płótnie | 1063 | obraz'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Układ scalony BX42, 2011-2013

akryl, olej, płótno, 114 x 146 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kody DNA z żółtym kwadratem, 2018

olej, płótno, 50 x 61 cm, sygn. p.d.: K. Pająk

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Godzina Pąsowej Róży, 2015

Olej płótno
46 x 33 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Układ scalony BX42, 2011-2013

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

PODNIEBNI ŚMIAŁKOWIE, 2016

olej na płótnie, 33 x 46 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Oddalona planeta, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Oddalona planeta” | Krzysztof | Pająk | z cyklu układy | scalone | 2017 | PK | olej/płótno'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Dzień Świąteczny, 2009 r.

olej/płótno, 65 x 49,5 cm
sygnowany p.d. 'K Pająk' oraz sygnowany i datowany monogramem wiazanym: '2009 | PK '
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Dzień Świąteczny | 2009 | [monogram wiązany] | 65. 50 | olej/pł'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Samotny biały znak

grafika pigmentowa giclee, 28,2x38 cm, emisja autorska - limit 3

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kraina jutra, 2016

olej, płótno
46 x 33 cm

sygn. na odwrocie

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Vertigo, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'K. Pająk | 2018 | PK' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”Vertigo” | Krzysztof Pająk | z cyklu układy scalone | 2018 | PK | 1021'

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Konstelacje

akryl na płótnie
110 x 130 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Wielka gra, 2017

Olej na płótnie, 120 x 100 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki, 2016 r.

olej na płótnie, 60 x 81 cm, sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

946 Pamięć Absolutna, 2016

olej na płótnie, 60 x 81 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Tańczące

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | olej/płótno | 100 x 120 cm | "Tańczące" '

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Znaki, 2016

akryl, płótno, 60x81 cm, w oprawie 62x83 cm
sygn. p.d.: K. Pająk 2016 oraz monogramem, opisany na odwrocie: Znaki Krzysztof Pająk 2016

/6
liczba obiektów: 103