ZARZECKA Grażyna (ur. 1954, Wodzisław Śląski)
Olej/płótno, 60 x 50 cm
Sygnowany p.d.: ,Gr.Zarzecka’
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa. Dyplom uzyskała w pracowni prof. Jana Szancenbacha w rou 1981. Uprawia malarstwo sztalugowe, ścienne, grafikę, rysunek oraz zajmuje się pracą pedagogiczną. Jest autorką przeszło pięćdziesięciu wystaw indywidualnych, brała również udział w wielu wystawach zbiorowych.