DALI Salvador (1904-1989)
akwaforta, heliograwiura z pochoirem, technika mieszana; 31,5 x 23 cm w św. p-p. (arkusz);
sygn. u dołu: Dali (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: 91/200 (ołówkiem);
napis z płyty u dołu: Cinco o seis por lo menos;
oznaczenie z płyty p. g.: 59