DALI Salvador (1904-1989)
litografia barwna, papier welinowy Arches; 52,4 x 36,2 cm w św. p-p. (arkusz); sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem); oznaczenie edycji l. d.: "E.A." (ołówkiem); u dołu stempel: "Dali"
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Wiedeń