Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (331)
Zegar kominkowy
porcelana I połowa XIX w. wys. 21,5 cm szer. 22 cm gł. 9 cm

1 800 zł

21-12-2011
Zegar kominkowy
art deco l. 20 XX w.; marmur, inkrustacja wys. 15 cm szer. 33 cm gł. 9 cm

2 200 zł

17-07-2018
Zając
Rosenthall porcelana wys. 8 cm
23-09-2017
Wróbel
porcelana Rosenthal lata 20. XX w. wys. 10 cm

450 zł

15-07-2013
WIELKA ENCYKLOPEDIA ILUSTROWANA
T. 1-18 Nakład S. Sikorskiego

1 800 zł

02-04-2016
Wazonik
szkło II połowa XX w. wys. 11,5 cm

450 zł

21-12-2011
Wazon secesyjny
szkło iryzujące Loetz, brąz lata 20-te XX w.
09-05-2019
Wazon huculski
glina garncarska szkliwo ołowiowe wys. 18 cm
warsztat ludowy Polska, Kuty 1 tercja XX w.

450 zł

09-06-2012
Wazon
szkło Pallmé-König & Habel, Elisabethhütte, Czechy,ok. 1900 wys. 9cm

1 500 zł

05-05-2009
Wazon
szkło Loetz Witwe wys. 25,5 cm

1 800 zł

05-05-2009
Wazon
Pallmé-König & Habel, Elisabethhütte, Czechy, ok. 1900 wys. 10,5 cm

1 500 zł

05-05-2009
Wazon
szkło Loetz Witwe wys. 26,5 cm

2 900 zł

23-01-2010
Wazon
fajans Delft XVIII w. wys. 25 cm

500 zł

11-10-2012
Wazon
neorokokowy szkło 4 ćwierć XIX w. wys. 23,5 cm

1 500 zł

21-12-2011
Wazon
szkło Loetz Witwe wys. 22,5 cm

1 500 zł

05-08-2010
Wazon
secesyjny WMF mosiądz wys. 28,5 cm
07-04-2018
Wazon
szkło Loetz Witwe lata 20-te XX w. wys. 11,5 cm
22-12-2018
Wazon
szkło Loetz, brąz złocony ok. 1900 rok wys. 36 cm
30-04-2019
Wazon
szkło Pallme-Konig, brąz złocony wys. 23 cm
21-05-2019
Wazon
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 14,5 cm
21-05-2019
Wazon
szkło Poschinger 1 ćw. XX w. wys. 13,5 cm śr. 14,5 cm
28-05-2019
Wazon
szkło opalizujące, okucie brąz Czechy ok. 1900 rok wys. 22 cm
04-07-2019
Wazon
szkło Pallme-Konig 1 ćw. XX w. wys. 27 cm
04-07-2019
Wazon
szkło cichodmuchane Francja lata 20-te XX w. wys. 11,8 cm
20-07-2019
Wazon
szkło barwione art deco wys. 21,5 cm
20-07-2019
liczba obiektów: 331