Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny 602183303
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
23-04-2024
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
23-04-2024
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym Hutschenreuther i nazwiskiem autora.
Wymiary: 20x16x6,5 cm
1 400 zł
23-04-2024
Nowość
Dziewczyna z bukietem, Chodzież, poł. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana i opisana “Ręcznie malowana”.
Wysokość: 22,5 cm
1 200 zł
22-04-2024
Nowość
KALFAS Franciszek (1898 – 1968)
Markiza, Ćmielów, ok. 1960 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona.
Wysokość: 33 cm
2 300 zł
22-04-2024
Nowość
MIECZNIK Władysław (1903 - 1989)
Łucznik, Warszawa, po 1946 r.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z kamienia plakietka “WYTWÓRNIA ARTYSTYCZNA WŁADYSŁAW MIECZNIK WARSZAWA MARSZAŁKOWSKA 108”.
Wysokość: 59 cm
Wymiary podstawy: 20x17 cm
6 900 zł
22-04-2024
Nowość
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł: Feeling
Wymiary: 30 x 40 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: T. Sętowski, na odwrociu tytuł, podpis
Certyfikat autentyczności autorski
20-04-2024
Nowość
artofpoland.pl
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Chronometr Lawowy
Wymiary: 50 x 30 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
37 500 zł
20-04-2024
Nowość
artofpoland.pl
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Kobieta
Wymiary: 60 x 40 cm, plus oprawa przeszklana
Technika: olej, płyta
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności