Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8383)
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Kobieta
Wymiary: 60 x 40 cm, plus oprawa przeszklana
Technika: olej, płyta
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności

22 500 zł

20-04-2024
artofpoland.pl
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Tytuł: Miłosne podboje
Wymiary: 46 x 55 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: prawy dół: J.Pałucha oraz na odwrociu

6 500 zł

20-04-2024
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Tygrysek
Wymiary: 15 x 21 cm, plus oprawa
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel) / Papier czerpany
Sygnatura: Wilkoń

10 500 zł

20-04-2024
artofpoland.pl
OLBIŃSKI Tomasz (ur. 1955r.)
Tytuł: Dobra noc
Wymiary: 46 x 37 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: TOLBINSKI
Certyfikat autentyczności autorski

23 500 zł

20-04-2024
artofpoland.pl
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Akt leżący
Wymiary: 120 x 120 cm
Technika: olej, szlagmetal, płótno
Rok: 2022
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności

35 900 zł

20-04-2024
artofpoland.pl
ŻURAŃSKI Andrzej (ur. 1954, Warszawa)
Tytuł: Las
Wymiary: 73 x 87 cm
Technika: olej, płyta
Sygnatura: obraz opisany tytułem, podpisany na odwrociu
Certyfikat autentyczności

4 600 zł

20-04-2024
artofpoland.pl
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
20-04-2024
artofpoland.pl
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tytuł: Nowy Jork
Wymiary: 55 x 46 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2018
Sygnatura: E. Dwurnik 2018, na odwrociu opisany i katalogowany.
Certyfikat autentyczności
20-04-2024
artofpoland.pl
ŚWIDERSKI Paweł (ur. 1983, Białystok)
Tytuł: Tiger
Wymiary: 120 x 120 cm
Technika: Farby akrylowe, spray
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

5 900 zł

20-04-2024
artofpoland.pl
liczba obiektów: 8383