1 zł
2 600 000 zł

GUSTOWSKA Izabella (ur. 1948, Poznań)

Z cyklu Względne cechy podobieństwa

niesygnowana, opisana na odwrociu
technika własna, fotografia, papier/pilśnia
90x118 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

"Względne cechy podobieństwa XVII", 1981 r.

technika własna/papier, 154,5 x 59,6 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tech mixte 2/10 EDITIONS 10 Isabella Gustowska 1981 | DIMENSION 151/50 cm | Les traits de relatifs de la ressemblances XVII | tech mixte 2/10'
opisany: 'Les traits de relatifs de la ressemblances XVII | tech mixte 2/10'

"Względne cechy podobieństwa XVIII", 1982 r.

technika własna/papier, 149 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany: 'Les traits de relatifs de la ressemblances XVII | tech mixte 8/10 | Isabella Gustowska 1982'
datowany i opisany na odwrociu: 'Les traits relatifs de resseblances XVII | tech. mixte - 1982 | editions 8/10 | dimensions 149/80 cm' oraz adres artystki

WZGLĘDNE CECHY PODOBIEŃSTWA (POZA SOBĄ), 1982-84

tech. mieszana, papier, 166 x 50 cm
sygn. u dołu: Względne cechy podobieństwa (hors de soi) III mixte 3/10 Izabella Gustowska 1984
opisane na odwrocie: 106 IZABELLA GUSTOWSKA POLOGNE - POZNAŃ- ŚLĄSKA 1/1 LES TRAITS RELATIfS DE LA RESEMBLANCES HORS
DE SOI mixte 3/10 - 1984 50/168
tech. mieszana, papier, 171 x 51 cm
sygn. u dołu: Les traits relatifs de la resemblance (hors de soi) Izabella Gustowska 1982
opisany na odwrocie: IZABELLA GUSTOWSKA POLOGNE POZNAŃ- ŚLĄSKA 1/1 LES TRAITS DE LA RESEMBLANCE (HORS DE SOI 6) 1984
mixte 7/10
tech. mieszana, papier, 176 x 82 cm
sygn. u dołu: Względne cechy podobieństwa I (poza sobą) mixte 3/10 Izabella Gustowska 1984
opisany na odwrocie: IZABELLA GUSTOWSKA/ POLOGNE-POZNAŃ-ŚLĄSKA 1/1/ LES TRAITS DE LA RESEMBLANCE (HORS DE SOI) - 1984
mixte 3/10 dimension - 82x176 cm

Zmieniam się - cykl 4 grafik, 1978 r.

offset/papier, 93 x 65 cm
każda z grafik sygnowana p.d.: 'Gustowska 1978 R.'

Względne cechy podobieństwa. Poza sobą IX, 1985-1986

technika mieszana, papier; 205 x 97,5 cm

Bez tytułu, 2017 r.

szalik
dł. 160 cm, szer. 15 cm
edycja 10 sztuk

Grafika

117,5 x 90 cm

Względne cechy podobieństwa X, 1981 r.

technika mieszana/papier, 121 x 87 cm

- "Izabella Gustowska, Pamiętam jak... Pamiętam że... Wybór prac 1977-1996", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 2015
- Leszkowicz Paweł, "Izabella Gustowska, Pamiętam jak... Pamiętam że... Wybór prac 1977-1996", katalog wystawy, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 2015, s. 91
- Izabella Gustowska. Life is a Story, Muzeum Narodowe w Poznaniu, 2007, poz. kat. nr 88

Względne cechy podobieństwa XXIII, 1983 r.

technika mieszana/papier, 136 x 92 cm
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `Względne cechy podobieństwa XXIII tech. mixte 1/12 Izabella Gustowska 1983 r`
na odwrociu p.d. pieczęć nieczytelna oraz napis ołówkiem: `Izabella Gustowska Poznań - fragment nieczytelny 1/2 | Les traits relatifs de la ressemblances XXIII | tech. mixte 1/12 - 1983 | dimensions - 134/92 cm`

Fermare il tempo III, 1995

serigrafia, papier, sygn. na odwrocie 70 x 100; edycja: 9/10

LIFE IS A STORY , 2006.

Obiekt fotograficzny, 70 cm (średnica); sygn., dat. i opis. na odwrocie (tuszem); obiekt autorski, nakład: 1/3

Trwając

mixte
100 x 70 cm

Life is a story, 2006

obiekt fotograficzny, 70 cm (średnica); sygn., dat. i opisana na odwrocie (tuszem); obiekt autorski, nakład: 1/3

Life is a story, 2006

Life is a story, 2006

obiekt fotograficzny
70 cm (średnica)
na odwrocie sygn., dat. oraz opis (tuszem); obiekt autorski, nakład: 1/3

Life is a story, 2006

obiekt fotograficzny
70 cm (średnica)

XXX, 1982

autooffset, 100x80

Względne cechy podobieństwa w czerni II, 1987/88 r.

technika własna/papier, 196,5 x 68,5 cm

Life is a story, lightbox, 2005 r.

wydruk cyfrowy, pleksi, metal, żarówka, śr.: 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: `LIFE IS A STROY 1 / -2005 IZABELLA GUSTOWSKA`

bez tytułu, 1992

offset na folii 3x150x60

Life is a story, nr 5

średnica, 71 cm, light box

Trwając VII

4/6, technika mixté

Trwając I, 2000

technika mieszana/papier,
69,2 x 108cm

liczba obiektów: 30