PIRAMOWICZ Zofia (1880 - 1958)
akwarela, gwasz/papier, 48 x 37 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `Piramowicz`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Modelka [Akt stojący], ok. 1904
Ołówek, karton;
wym.: 63,5 x 48,5 cm;
nie sygn.
Mieszkaniec zaścianka, ok. 1904
Ołówek, papier żeberkowy;
wym.: 56 x 39 cm; nie
sygn. Ślad zamięcia papieru.
Ołówek, karton;
wym.: 41 x 40 cm; nie
sygn. Praca artystki tworzącej gł. we Francji, narzeczonej K. Przerwy-Tetmajera.
Ołówek, karton
wym.: 66 x 48 cm
sygn. oł. p.d.: Piramowicz.
Karczmarz z Nowego Targu, ok. 1904
Ołówek, karton
wym.: 58 x 40 cm
sygn. oł. p.d.: Piramowicz.
Ołówek, karton
wym.: 59,5 x 35 cm
nie sygn.
Powrócił z katorgi [Portret rewolucjonisty], ok. 1904
Ołówek, karton
wym.: 43,5 x 34 cm
nie sygn.
Ołówek, karton
wym.: 52 x 40 cm
nie sygn.
Ołówek, karton
wym.: 72 x 48 cm
nie sygn. Praca malarki tworzącej gł. we Francji, narzeczonej K. Przerwy-Tetmajera.
Olej, płótno;
61 x 59,5 cm
Sygnowany l.d.: PIRAMOWICZ
Na odwrocie napis: Piramowicz | Fleurs
Olej, płótno;
61 x 46 cm
Sygnowany p.d.: PIRAMOWICZ
Na odwrocie napis: Fleurs | Piramowicz
Konwalie w biedemeierowskim bukiecie
olej na sklejce, 23 x 17,5 cm
sygn. l.d.: "Piramowicz."
BUKIET KWIATÓW, LATA 30-te XX w.
olej na sklejce,
38 x 29 cm,
sygnowany p. d. "Piramowicz"
KONWALIE W BIEDERMEIEROWSKIM BUKIECIE
olej na sklejce
23 x 17,5 cm
sygnowany po lewej u dołu "Piramowicz"
BUKIET KWIATÓW, l. 30-te XX w.
olej na sklejce, 38 x 29 cm sygnowany p. d. "Piramowicz"
olej na sklejce, 23 x 17,5 cm sygnowany po lewej u dołu "Piramowicz"