PIWOWARSKA Monika (z d. PRZYBYSZEWSKA) (1914 - 2006)
gwasz, tusz/papier, 19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'PM'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Praca dwustronna: Akt leżący z książką i Akt leżący
gwasz, ołówek, tusz/papier, 19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: ‘P’, sygnowany na odwrociu monogramem wiązanym: ‘PM’
gwasz, tusz/papier, 20 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'MPiwowarska'
tusz, gwasz/papier, 29 x 39 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem autorskim: 'PM'
gwasz/papier, 29,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'PM'
tusz, gwasz, 29 x 19 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: MP
tusz, gwasz/papier, 20 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'PM | 1970R'
gwasz/papier, 21,5 x 29,5 cm
gwasz/papier, 19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: '[monogram wiązany]'
gwasz/papier, 19,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym i datowany p.śr.: 'MP1970'
sygnowany monogramem wiązanym p.d.: 'MP'
gwasz/papier, 20,2 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'MPiwowarska'
gwasz/papier, 20,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'MPiwowarska'
akryl/płyta pilśniowa, 55 x 79 cm
opisany na odwrociu: '1980 | MONIKA PIWOWARSKA | "CISZA" op. II', obok wskazówka montażowa
gwasz/papier, 29 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
akwarela/papier, 24,5 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'PM'
olej/papier, 29 x 19,5 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany p.g. 'PM'
gwasz/papier, 29 x 19 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'PM'
tusz, gwasz/papier, 19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'PM'
Abstrakcja niebiesko-zielona, 1965 r.
olej/płótno, 81 x 117 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Monika Piwowarska | MP | 1965'
olej/tektura, 19 x 25 cm
sygnowany p.d.: 'MONIKA PIWOWARSKA' oraz monogram wiązany
akwarela/papier, 29 x 19 cm
sygnowany monogramem wiązanym p.d.: `MP`
akwarela/papier, 19,5 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘M.Piwowarska 59’
tusz, gwasz/papier, 19,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
gwasz/papier, 19 x 29 cm (w świetle passe-partout)
akwarela/papier, 20 x 29 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `PM`
akwarela, tusz/papier, 27,5 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. monogramem wiązanym `MP`
Praca dwustronna: Akt fioletowy, na odwrociu: Akt w czerni i czerwieni
1) gwasz, tusz/papier, 29,7 x 21 cm sygnowany p.d.: `MPiwowarska`
2) gwasz, tusz/papier, sygnowany p.d.: `MPiwowarska`
akwarela, tusz/papier, 27,5 x 37,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 800 - 2 500 zł
gwasz, tusz/papier, 30 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. monogramem autorskim: `MP`
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
gwasz, tusz/papier, 29 x 19,3 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: `MP 1970 r.``
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
olej/płótno, 81 x 117 cm
sygnowany na odwrociu: `Monika Piwowarska` i monogram wiązany `MP` oraz data 1965
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
akwarela/papier, 19,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `M. Piwowarska`
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
Dziewczyna w czerwonej sukience
akwarela, tusz/papier, 29,5x19,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem autorskim p.d.: `MP`
Estymacja: 2 000 - 3 000
tempera/papier, 29,5 x 20 cm (w świetle passe - partout)
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
sygnowany p. d. : `M. Piwowarska`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
tusz/papier, 24 x 37 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `M. P.`
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
akwarela/papier, 29 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym p. d.: `PM`
Estymacja: 1 500 - 2 500
akwarela, ołówek/papier, 21 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: ` MPiwowarska`
Estymacja: 1 200 - 2 000
sygnowany p. d.: `M. Piwowarska`
Estymacja: 1 800 - 2 200
akwarela/papier, 19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 800 - 2 200
akwarela, ołówek, tusz/papier, 41 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p. g.: `M. Piwowarska`
Estymacja: 1 300 - 1 800