1 zł
2 600 000 zł

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

KOBIETA MYJĄCA OKNA

Olej, płótno; 151,5 x 110 cm
Na odwrocie szkic kompozycji przedstawiającej kobietę z dzieckiem.

cena wywoławcza: Wykup abonament

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Dziewczyna siedząca w fotelu

olej, płótno, 79 x 68 cm;
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski / 937?

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Dama z wachlarzem

olej, płótno, 75 x 54,5 cm;
sygn. z lewej pośrodku: Kasper POCHWALSKI / 1966

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

olej, sklejka, 35 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Kasper Pochwalski
Na odwrocie nalepka z informacjami dotyczącymi obrazu, datą: 1933 i tytułem: Pejzaż

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

POLONIA, 1945

Olej, papier; 38 x 27 cm
Sygnowany l. d.: Kasper Pochwalski 1945

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

SCENA ALEGORYCZNA, 1930

Olej, płótno; 149 x 110 cm
Sygnowany śr. d.: Kasper Pochwalski, 1930

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PORTRET TERESY POCHWALSKIEJ

Olej, płótno; 75 x 54,5 cm
Sygnowany l. d.: Kasper Pochwalski

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PORTRET PROFESORA JANA WOLSKIEGO, 1954

Olej, płótno; 85 x 66 cm
Sygnowany l. g.: Kasper Pochwalski 1954

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PORTRET DOKTORA PIOTRA HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO, 1915

Olej, płótno; 40,7 x 33 cm
Sygnowany l. d.: Kasper Pochwalski 1915

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

CYGANKI WRÓŻźCE Z KART, 1938

olej, płótno
64.5 x 71 cm
sygnowany p.d.: Kasper Pochwalski 1938 r.

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Tancerki przed sułtanem

olej/płótno, 41 x 64 cm
sygnowany p. d.: `Kasper Pochwalski`

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Basia, 1925 r.

olej/płótno naklejone na tekturę, 85 x 74 cm
sygnowany i datowany p. d.: `925 | Kasper Pochwalski` oraz tytuł autorski
na odwrocie naklejka z TPSP w Krakowie oraz z IPS w Warszawie

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PORTRET KOBIETY

Olej, płótno; 61,3 x 52,5 cm
Sygnowany l. g.: Kasper Pochwalski
Stan zachowania: płótno na nowym krośnie

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

BÓG Z DIABŁEM GRAJĄ W SZACHY, 1964

Olej, tektura; 28,5 x 41,2 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany l. d.: Kasper Pochwalski 1964

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

ANIOŁY FANTAZJI, 1954

Olej, tektura; 28,5 x 40,2 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p. d.: Kasper Pochwalski 1954
Na dole obrazu tytuł: ANIOŁY FANTAZYI

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

MATKA BOSKA OPIEKUNKA ARTYSTÓW, 1956

Olej, tektura; 40,5 x 30,2 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p. d. (na szkicowniku trzymanym przez postać): Kasper Pochwalski 1956

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

SYRENA I ORZEŁ, 1964

Olej, tektura; 40,5 x 28,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p. d.: Kasper Pochwalski 1964

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

PORTRET KOBIETY W LUDOWYM STROJU, 1936

Ołówek, papier; 34 x 24,5 cm
Sygnowany i datowany l. d.: Kasper Pochwalski (atramentem) 2. III. 1936 (ołówkiem)

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

AKT KOBIECY, 1936

Ołówek, papier; 34 x 24,5 cm
Sygnowany na odwrocie: l. d.: pieczątka artysty i piórem rok 1936 T. Pilski | p. d.: ołówkiem rok 1936

POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

SŁONECZNIKI, 1912

Olej, karton; 50 x 36,9 cm
Sygnowany p. śr.: Kasper Pochwalski 7. VIII. 912
Na odwrociu: C. K. WYŻSZA SZKOŁA REALNA W KRAKOWIE
PÓŁROCZE I | RYSUNEK GEOMETRYCZNY L. 5 | ODDANA DNIA
19. stycznia 1911 | Kasper Pochwalski | UCZEŃ KLASY II ODDZIAŁU a.

liczba obiektów: 363