PIOTROWSKI Antoni (1853 Nietulisko Duże k. Kunowa - 1924 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dziewczyna na tle morza, 1917 r.
olej/płótno, 59,5 x 83 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. PIOTROWSKI. | 1917.'
olej, deska; 12,5 x 21,7 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: A. PIOTROWSKI / PARYŻ 1878
olej na tekturze, 93 x 67 cm,
sygnowany i datowany u dołu: "A. PIOTROWSKI 897".
na odwrocie napisy autorskie o obrazie.
olej/płótno, 65 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'A.PIOTROWSKI'
olej, płótno; 94 x 137 cm;
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI 1907
ołówek, papier, 32 x 28 cm w św. passe-partout
sygn. p. śr.: ołówkiem APiotrowski/No7
olej, płótno, 100,5 × 65,5 cm
sygn. dat. l.d.: A.PIOTROWSKI/1907
Powstaniec styczniowy, 1893 r.
rysunek, tusz lawowany, papier, 28 x 21 w św. passe-partout;
sygn. i dat. p. d.: A. Piotrowski/1893
olej, płótno; 94 x 137 cm;
DZIEWCZYNA w PARADNYM STROJU KRAKOWSKIM, przełom XIX i XX w.
akwarela, gwasz, ołówek,
26,5 x 19 cm w świetle passe-partout,
sygnowana l.d. "A Piotrowski”
olej, płótno dublowane, 65 x 100 cm
sygn. l. d.: A.PIOTROWSKI
sygn. l. d.: A.PIOTROWSKI
olej, płótno naklejone na sklejkę; 36 x 55 cm;
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI
olej, deska
12,5 x 21,7 cm
sygn., dat i lok. l.d. Piotrowski Parys 1878
Dziewczyny z Bałkanów, 1900 r.
olej/płótno, 30 x 36 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Antoni Piotrowski | 1900`