1 zł
2 600 000 zł

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Brama Floriańska

Niesygnowany
olej, płótno
50x70

cena wywoławcza: Wykup abonament

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Młoda Hucułka

olej, tektura
48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł Jarocki;

JAROCKI Władysław (1879-1965)

STUDIUM GÓRALA, przed 1914

Olej, tektura
69,5 x 70 cm
Sygnowany l.d.: Wład. Jarocki
Na odwrocie nalepki papierowe:
1."T.Z.S.P. |11 |1914"
2. "25920 Autor Jarocki Władysław | Tytuł Studium górala II Rodzaj dzieła olejny | Cena 250
Własność ... Data nadesłania ?/II 1914"
3. "Kartkę niniejszą należy przytwierdzić na każdym ..| ..sztuk. w Częstochowie | N° 3 | Autor Jarocki Władysław | Adres (Lwów) Romanowicza 9. | Tytuł dzieła Studium górala II. | Cena rbl ? | Adres, pod którym dzieło po ukończeniu Wystawy ma być odesłane"

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Widok na Giewont

sygn. p.d.
olej, płótno
50.5x70

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Rozmowa Hucułów

olej, płótno
142 x 177 cm;
sygn. p.d.: W. Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Młoda Hucułka

olej, tektura,
sygn. p. d.: Wł Jarocki;

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Święto Jordanu

olej na podrysowaniu ołówkiem, tektura,
50 x 69 cm;
sygn. l. d.: Wł. Jarocki
na odwrocie stempel z krakowskiego Salonu Artystów Malarzy Polskich z Gwarancją autentyczności

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Helenka z Poronina, 1913

Olej, płótno;
96 x 95 cm
sygn.l.d.: WŁAD JAROCKI/1913

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Brama Floriańska i Barbakan, 1928

Litografia barwna;
wym. planszy: 340 x 430 mm;
sygn. pł. p.d.: WJ 1928. Grafika z teki "Kraków", 1928; stan bdb.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Cyganki

olej, płótno;
125 x 97 cm;
sygn. l. d.: WŁ. JAROCKI / 1923

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Góralka na tle zimowego pejzażu Tatr

Akwarela, papier, 61 x 87 cm,
sygn. p. d.: Wł. Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

GÓRAL Z OWCAMI

Olej, karton; 69, x 49 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: Wlad Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

WENECJA, 1912

pastel, tektura
46.5 x 62 cm
sygnowany p.d.: Wład Jarocki | 912
Na odwrocie napis kredą: 192. Ponadto nalepka opatrzona czerwonym okrągłym stemplem z orłem w koronie i napisem w otoku: RZECZPOSPOLITA POLSKA*URZźD WOJEWÓDZKI LWOWSKI* oraz rękopiśmiennym tekstem o treści: Urząd Wojewódzki Lwowski | L (.)K 438/ kns. (ex ?) 1930 | 3. Jarocki "Wenecja" | pastel 47 x 63 cm | We Lwowie 18.VII.930 | konserwator (podpis nieczytelny).

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Hucuł

olej/deska,
41 x 30,5 cm
sygnowany l. d.: `Wład. Jarocki`

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Widok na Kraków z okien Akademii Sztuk Pięknych

akwarela, papier,
38,5 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wład Jarocki 1936

JAROCKI Władysław (1879-1965)

GÓRALKA Z PODHALA, przed 1939

Olej, tektura;
73,5 x 49 cm
Sygnowany p.d.: Wlad. Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

WIDOK BARBAKANU W KRAKOWIE, 1942

Akwarela, papier;
39 x 48,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d.: Wlad Jarocki
Na odwrocie odręczny napis ołówkiem: Künstler | Władysław Jarocki 1879 - 1965

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Portret starego górala

olej/tektura
sygn. p.d.: Wład. Jarocki, wym.: 69,5 x 98 cm, na odwrocie naklejki: autorska Studium górala III, dat. 14.II.1914 oraz z Wystawy Sztuk Pięknych w Częstochowie

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Pejzaż ze zbożem, 1960 r.

olej, tektura, 17x23 cm;
sygn.: l.d.: Wł. Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Kwitnący sad

akwarela, papier, 45,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: Władysław Jarocki / 1945

liczba obiektów: 236