1 zł
2 600 000 zł

ZAKRZEWSKI Jan Włodzimierz (ur. 1946)

Półwysep Helski zimą, poliptyk, 2019 r.

akryl, olej/płótno, niebo: 13 x 18 cm
las: 13 x 18 cm
morze: 13 x 20 cm
plaża: 13 x 22 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu każdej części

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dzień i noc, 2019

akryl, olej, tusz i flamaster olejny na sklejce

Kompozycja, 1983 r.

ołówek/papier, 18 x 17 cm (kompozycja) 32 x 31 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '21.01.1983 18 x 17 WZakrzewski'

Kompozycja, 1983 r.

kredka, ołówek/papier, 18 x 17 cm (kompozycja) 32, 5 x 31 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '20.01.1983 18 x 17 WZakrzewski'

Dyptyk geometryczny, 1983 r.

kredka, ołówek/papier, wymiary każdej z dwóch części: 20 x 20 cm (x2); wymiawy w świetle oprawy: 35 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu lewej części: '9. 4. 1983 20 x 20 WZakrzewski' i u dołu prawej częsci: '3. 4. 1983 - 6 20 x 20 WZakrzewski'

- dar od artysty, lata 80.

Rysunek z dnia 3 listopada 1990 r., nr.2, 1990

ołówek, kredka, papier, 20 x 20 cm (obraz)
sygn. na przodzie: 3.11.1990 - 2 | 20x20 | WJZakrzewski

Amsterdam, 1994

akryl, płótno, 107×107 cm
sygnowany na odwrocie p.g.: "WŁODZIMIERZ JAN ZAKRZEWSKI AMSTERDAM, 1994"

Włodzimierz Jan Zakrzewski, Muzeum Górnośląskie, Bytom 2006

Literatura:
Włodzimierz Jan Zakrzewski, Muzeum Górnośląskie, Bytom 2006, poz. kat. 33, il. na s. 55 i 79

FALA, 1974

olej, płótno
97 x 146 cm
na odwrocie na płótnie po prawej sygnowany i opisany: WŁODZIMIERZ JAN ZAKRZEWSKI JR. 1974 | OBRAZ Z NIEBIESKIM OBŁOKIEM | (Z DWOMA BIAŁYMI PIONAMI) "FALA" | 97 x 146 Oil on canvas "Wave"
po lewej: 1976 - Artek Gallery, Helsinki
na blejtramie napis: W. J. ZAKRZEWSKI JR 1974

Amsterdam, 1994 r.

akryl/płótno, 107 x 107 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'VLADIMIR JAN ZAKRZEWSKI | WŁODZIMIERZ JAN ZAKRZEWSKI | 1994 | ACRYLIC PENCIL | AMSTERDAM, 1994 | 107 x 107 cm'

- "Włodzimierz Jan Zakrzewski. Z Warszawy do Łodzi, i dalej...", Muzeum Górnośląskie, Bytom 2006

- Włodzimierz Jan Zakrzewski, katalog wystawy w Muzeum Górnośląskim, Bytom 2006, poz. kat. 33, praca reprodukowana na s. 79

OBRAZ Z DNIA 27 WRZEŚNIA 1976

olej, płótno
73 x 92 cm
sygn. wzdłuż dolnej krawędzi: Włodzimierz Jan Zakrzewski jr 1976 27/9
na odwrocie na płótnie sygnatura: Włodzimierz Jan Zakrzewski jr 1976 | oil on canvas 73 x 92 | olej, płótno | "Painting dated September 27 th, 1976" | "Obraz z dnia 27 września 1976"

Dziewczynka na polnej drodze, 2013

wydruk kolorowy, ołówek i flamaster olejny na papierze, 26 x35cm, w ramie 39 x 54 cm
Według obrazu nieznanego autora, 1975?, technika własna, 39 x60 cm

Bez tytułu, 1973 r.

olej/płótno, 90 x 116 cm
sygnowany i datowany l.śr.: `W.J. Zakrzewski 73`

Estymacja: 12 000 - 16 000

Trzy bitwy, 2008 r.

akryl/płótno,
110 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `WŁODZIMIERZ JAN ZAKRZEWSKI | TRZY BITWY (CHERONEA 338 P.N.E.| GRUNWALD 1410, AUSTERLITZ 1805) 2008 | AKRYL 81 x 100 cm | albo 110 x 81 cm`

13 years # 3, 1992 r.

olej/płótno, akryl/płótno,
46 x 61 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `VLADIMIR JAN ZAKRZEWSKI | 13 YEARS # 3 1992 | OIL & ACRYLIC | 18 x 24" (46 x 61 cms)` dolna część opisu skreślona

Widok z Vellano, 2009

akryl na płótnie, składa się z trzech części
41x115 cm
2

Rysunek z dnia 8.III.1988

20 x 20 cm [image], 51 x 51 cm (w ramie)

liczba obiektów: 16