ROSOŁOWICZ Jerzy (1928 - 1982)
olej/płótno, 63,5 x 59,5 cm
sygnowany śr.d.: 'JVLIA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 83 x 74 cm
p.d. napis: JULIA
na odwrociu nalepka wypełniona niebieskim długopisem: FESTIWAL POLSKIGO MALARSTWA WSPÓŁCZESNEGO W SZCZECINIE/l.b…./imię i nazwisko Jerzy Rosołowicz / okręg …. / adres …/ tytuł: "Krajobraz z tęczą" / technika ol. pł. / rok powstania 1955 / własność …
poniżej nalepka kolekcjonerska z opisem obrazu oraz danymi właściciela
1981
bibuła, farby wodne, tusz, 38, 5 x 25,5 cm
certyfikat podpisany przez syna artysty
1981
rysunek, bibuła, farby wodne, tusz, 38 x 25 cm
technika własna, drewniany relief wypukły,
62 x 48 cm (w świetle ramy)
opisany na odwrocie: `21/65 | Jerzy Rosołowicz | Neutrony`
technika własna - struktura z masy plastycznej podmalowana farbą olejną, sklejka, 60 x 74 cm;
opisany i sygn. z tyłu obrazu (widoczne pod światło) ołówkiem na listwie l.g.: JERZY ROSOŁOWICZ 59,5 x 73;
poniżej na płycie ołówkiem: Z SERII OLIMPIJSKIEJ OBRAZ XV;
p.g. na listwie czerwoną kredką: SERIA OLIMPIJSKA
Obraz w bardzo dobrym stanie konserwatorskim, po gruntownej konserwacji 3 lata temu.
olej, deska, masa plastyczna, 53,5 x 67 cm;
na odwrocie nalepki
Czwarty wymiar w czworoboku, 1977
wymiary: 20x20 cm, praca dwustronna
Galeria Studio, Warszawa
(darowizna Rafała Jablonki)