1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Sen, 1990 r.

akryl, olej/płótno, 147 x 197 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Dobkowski 1990`
na odwrociu opisany: `Jan Dobkowski | "SEN" 1990 " olej, akryl | 147 x 197`

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Okeanidy Pacyfiku, 1990 r.

akryl/płótno, 147 x 197 cm
na odwrociu opisany: `Jan Dobkowski | OKEANIDY PACYFIKU 1990 | 147 cm x 197 cm | ACRYL`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

EROTYK, 1999

Ołówek, papier; 18 x 24 cm
Sygnowany p.d.: Jan Dobkowski 1999. | Melbourne

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Zapraszam

inkografia/papier, 22 x 30 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Dobkowski`, l.d.: `8/50`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Dyby

inkografia/papier, 20 x 30 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Dobkowski`, l.d.: `6/50`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Dwie strony duszy

olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
na odwrocie na blejtramie napis autorski: ANDRZEJOWI PARTUMOWI DWIE STRONY DUSZY/ OSIEKI NAJWAŻNIEJSZE JAN DOBKOWSKI oraz luźne szkice zieloną farbą

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ułan polowy (przenośny), 1975 r.

akryl, olej/płótno, 148 x 147 cm
na odwrociu sygnowany, datowany oraz dedykacja: `Specjalnie Jerzemu | "Ułan polowy" (przenośny) | J. Dobkowski` oraz "Smok" | Olkiewiczowi Jerzemu Janek Dobkowski | -9-30. V. 75 Warszawa | ...`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja, 1968 r.

olej/płótno, 39 x 35 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Jan Dobkowski | 68`
na odwrociu dedykacja: `Jerzemu | Jan Dobkowski | 25. X. 71 r.`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Markietanka, 1982 r.

akryl, olej/papier, 41,5 x 27,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Dobkowski 82`
na odwrociu opisany: `JAN DOBKOWSKI | "MARKIETANKA" | 1982 | OLEJ, AKRYL`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał w Rio XXXXI, 2008 r.

akryl, płótno, 81 x 100 cm
sygn. na odwrocie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Dźwignia, 1985

olej, akryl, płótno; 160,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jan Dobkowski 85
na odwrocie napis autorski: Jan Dobkowski/ "DŹWIGNIA" 1985/olej + akryl/160 cm x 120 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Słaba płeć, 1971 r.

olej/płótno, 194 x 143 cm
sygnowany datowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "SŁABA PŁEĆ" 1971 ROK | OLEJ`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Żyj!!!, 1990 r.

olej, akryl/płótno, 120 x 160 cm (wymiary w świetle ramy)
sygnowany i datowany l.d.: `JAN DOBKOWSKI 1990`
opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "Żyj!!!" 1990 r. | 120 cm x 160 cm | olej + akryl"

- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Dwie strony duszy

olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

akryl, płyta;
21 x 23,5 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Samoistnienie, 1970 r.

olej/płótno, 174 x 135 cm
opisany na odwrociu: `JAN DOBKOWSKI (DOBSON) | "SAMOISTNIENIE" 1970`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał

olej/płótno, 194 x 143 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "KARNAWAŁ" 1971 ROK | OLEJ`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel, 50 x 70 cm, sygn.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Pamukale

akryl, płótno, 55 x 55 cm, 2012

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Mroczny sen

akryl/płótno, 127 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "Mroczny sen" 1974 r.| acryl | 120 cm 127 cm`

liczba obiektów: 502