1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Dla exitu, 2002

ołówek, papier; 24 x 31,5 cm;
sygn. i datowany p. d. "Dla EXITU /23. 10. 2002 E. Dwurnik".

cena wywoławcza: Wykup abonament

ŁOSOSIOWE TULIPANY, 2018

akryl na płótnie, 33 x 24 cm

Wiedeń idealne miasto, 1995 r.

akwarela/papier, 38,5 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'WIEDEŃ IDEALNE MIASTO 1995 E. DWURNIK'

W-wa Falenica, 1992 r.

akwarela/papier, 36 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'W-WA - FALENICA E. DWURNIK 92'

Lament, 1986 r.

olej, płótno, 113 x 146 cm,
sygn. i dat. p.d.: 1986E.D., opisany u dołu LAMENT

Krakowskie Przedmieście, 2004 r.

gwasz, papier, 43,5 x 52,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: 04 / E.DWURNIK

Gdańsk, 1979 r.

flamaster, papier,
36 x 49,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Gdańsk/E. Dwurnik

Wesołych Swiąt

tusz, pastel, papier,
20 x 14 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: E.D.

Wesołych Świąt na tle Pałacu Kultury i nauki w Warszawie

tusz, pastel, papier,
20 x 14 cm w świetla passe-partout,
sygn. l.d.: E.D.

Buczyna, 2017

akryl, płótno, 24 x 30 cm

Pomarańczowe tulipany, 2016

olej, płótno, 65 x 81 cm

50 lat rewolucji z cyklu Kraków, 1967

ołówek na papierze, 30 x 40 cm, w ramie 40 x 59 cm

Widziałem go, 1987

akwaforta, papier; 64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: E. Dwurnik / 87 (ołówkiem),
l. d.: 9/15 akwaforta (ołówkiem), śr. tytuł: "Widziałem go" (ołówkiem).

Karpacz, 1998

tusz, piórko, papier; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 18.08.98 E.D.; napis pośrodku, u dołu: Karpacz -.

Ściana, z cyklu: Podróże autostopem, 1983

olej, płótno; 97 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: IX-269-886 E.DWURNIK.83;
opisany l. d.: Podróże autostopem ŚCIANA, na odwrocie na płótnie opis: E.DWURNIK / 1983 / NR: IX-269-886-kolekcja prywatna.

Żółte tulipany, 2018

akryl/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany l.d.: „2018/Edward Dwurnik”

Sztokholm, 2006

inkografia/papier, odbitka: 9/100, 30 x 40 cm (format arkusza)
opis. l.d.: "8/100", sygn. p.d.: "E. Dwurnik"

Zurych, 1993

inkografia/papier, 30 x 40 cm (format arkusza)
opisany l.d.: "10/100", sygn. p.d.: "E. Dwurnik"

Wenecja, 1997

opisana l.d.: "9/100",
sygn. p.d.: "E. Dwurnik"

Hannover, 2006

inkografia/papier, 30 x 40 cm
opisany l.d.: "8/100",
sygn. p. d.: "E. Dwurnik"

liczba obiektów: 1062