1 zł
2 600 000 zł

STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)

Bez tytułu, 1970 r.

tusz/tektura, 20 x 20 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'H. Stażewski'

- Jerzy Grzegorzewski, Że też musiała Pani zadać to pytanie!, Galeria aTak, 10.04.-9.05.2015, Warszawa

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytuły, 1984 r.

relief, akryl/płyta pilśniowa, 41,5 x 41,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '1984 | H.Stażewski'

- Galerie Hoffman

RELIEF NR, 16/1971, 1971

relief, technika mieszana, płyta
53 x 53 cm
na odwrocie nalepka:
HENRYK STAŻEWSKI / "Relief Nr 16/1971" / 1971 / 53x53cm / Metal / GALERIE-M / BOCHUM

* opłata z tytułu "droit de suite"

BEZ TYTUŁU, 1981

technika własna, płyta pilśniowa
33 x 33 cm
sygn. na odwrocie: 1981/ H.Stażewski

KOMPOZYCJA, przełom lat 50. i 60. XX w.

gwasz, akryl, tektura
34 x 46,2 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: STAŻEWSKI

NR 5, 1978

technika mieszana
47 x 47 cm
na odwrocie na płycie pilśn. napis i sygnatura: nr 5 | 1978 | H. Stażewski

RELIEF, 1979

technika mieszana
47 x 47 cm
na odwrocie na desce sygnatura: H. Stażewski | 1979

RELIEF, 1975

akryl, relief, tektura, sklejka, płyta pilśniowa, 30 x 30 cm
sygn. na odwrocie: 1975 / H. Stażewski

KOMPOZYCJA NR 50 A, 1976

akryl, płyta, 21,5 x 21,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie: nr. 50A / 1976 / H. Stażewski

KOMPOZYCJA NR 83, 1973

akryl, deska, 41 x 47,5 cm
sygn. na odwrocie: nr 84 - 1973 / H. Stażewski

PROWENIENCJA:
kolekcja, prywatna, Warszawa
Andzelm Gallery, Lublin

Kompozycje geometryczne - tryptyk

serigrafia/papier, 15 x 14 cm
sygnowane i datowane p.d.: 'H. Stażewski 1984'
do zestawu oprawionych prac dołączona jest oryginalna teka

Cztery serigrafie z lat 1975-76

serigrafia/papier, 60 x 60 cm (wymiar każdej)
sygnowane ołówkiem p.d.: 'H. Stażewski [rok]', opisane l.d.: '54/100'

- Galerie Hoffman

Relief nr 35, 1970 r.

akryl, relief/płyta, 53,2 x 53 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'nr. 35 - 1970 | H. Stażewski'
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa z Galerii Foksal w Warszawie

- Galeria Foksal, Warszawa
- "350 km szybkiej jazdy samochodem", Galeria Foksal, Warszawa 10.06-15.10.1988

Relief nr 28, 1978 r.

akryl/płyta pilśniowa, 60 x 60,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'nr 28 - 1978 | H. Stażewski'
na odwrociu papierowa nalepka z Galerii Foksal w Warszawie

- Galeria Foksal w Warszawie, depozyt

Relief nr 30, 1976 r.

olej, relief/deska, 43,5 x 43,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'nr. 30 | 1976 | H. Stażewski'
na blejtramie nalepka z opisem pracy w języku niemieckim

- Galerie Hoffman
- kolekcja prywatna, Europa

Bez tytułu, 1975

akryl, płyta; 65 x 65 cm (w oprawie 71,5 x 71,5 cm)
sygnowany na odwrocie: "1975 | H. Stażewski"

Relief nr 84, 1979

akryl, relief, płyta pilśniowa, 64 x 63,5 cm
sygn. i datowany na odwrociu: nr. 84 | 1979 | H. Stażewski

akryl, płótno, 50 × 50 cm
sygn. p. d.: H.Stażewski

Redukcje, 1976

Kompletna kolekcjonerska teka 4 serigrafii w etui, z tekstem Ryszarda Stanisławskiego
każda z serigrafii o wymiarze: 32 x 32 cm, sygn. p. d. : H. Stażewski 1976 oraz numerowana l. d.: 21/30
Wydawca: Galerie Hoffmann, Friedberg

liczba obiektów: 616