1 zł
2 600 000 zł

MALARZ nierozpoznany

ŚWIĘTY SZYMON APOSTOŁ, XVIII/XIX w.

Olej, płótno dublowane; 81 x 63 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

PORTRET ROBERTA BONSIEGO, XVII w.

Olej, płótno dublowane; 112 x 85 cm
Sportretowany na w ręku kartkę na napisem po włosku: Al molto (...) Sig.r Roberto Bonsi S.re Oss.mo Firenze
Patrycjusz florencki Roberto Bonsi żył w latach 1490 - 1549.

MALARZ nierozpoznany

PORTER TOMASZA ŁUBIEŃSKIEGO, ok. 1815

Olej, płótno dublowane; 70 x 52 cm

MALARZ nierozpoznany

PORT, poł. XX w.

Olej, płótno; 50,5 x 100,5 cm
Sygnowany p.d.: nieczytelnie

MALARZ nierozpoznany

PASTERKI Z INDYKAMI, poł. XIX w.

Olej, płótno; 27 x 40 cm
Sygn. l.d. nieczytelnie

MALARZ nierozpoznany

PORTRET STANISŁAWA MOKRONOWSKIEGO, XIX w. wg oryginału z k. XVIII w.

Olej, płótno dublowane; 63 x 48,5 cm
Na odwrocie napis: Stanislaus Mokronowski | Gn, te Polonus

MALARZ nierozpoznany

KARWANA PRZY PRZEPRAWIE, ok. 1900

Olej, płótno; 34,5 x 57 cm

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

PORTRET MĘSKI, 1917

Olej, płótno; 70 x 58
Sygnowany l.d.: HP 1917

MALARZ nierozpoznany

PORTRET KOBIETY W CZARNEJ SUKNI, 1861

Olej, płótno; 100 x 80 cm (owal)
Sygnowany l.d.: BH | 1861

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

PORTRET MĘŻCZYZNY W KRYZIE, 2 poł. XIX w.

Olej, płótno na tekturze; 45 x 36 cm (owal w świetle p-p)

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

PORTRET MĘŻCZYZNY W CZARNYM STROJU, 1916

Olej, płótno; 100 x 67 cm
Sygnowany p.d.: J.J(...) | 916

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

MALARZ nierozpoznany

liczba obiektów: 223