1 zł
2 600 000 zł
/5

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

BEZ TYTUŁU, 1976 r.

relief/płyta, technika własna, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: J. Ziemski 1976 r.

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Permutacje, lata 70. XX w.

tech. własna, płyta pilśniowa, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI PERMUTACJE Lublin, na odwrocie nalepka wystawowa Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego (1976)

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Bez tytułu, lata 70. XX w.

tech. własna, płyta pilśniowa, 61 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Permutacje, 1970

technika własna, 61 × 60 cm
sygn. z tyłu: JAN ZIEMSKI |1970 oraz nalepka z BWA w Lublinie z opisem pracy

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

monotypia, papier, 40 x 27 cm

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kompozycja abstrakcyjna, 1981

tempera, deska, 49,5 x 49,5 cm

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

monotypia - ebru, papier naklejony na tekturę; 67 x 45,3 cm św. p-p.

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kompozycja - Obszar

monotypia, papier; 67 x 47 cm (w świetle oprawy);

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kompozycja, lata 60. XX w.

monotypia, papier naklejony na płytę; 41 x 27 cm (w świetle oprawy).

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Interferencje, 1967

technika własna, płyta, 50 × 70 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI |1967 r;
na odwrocie nalepka Biura Wystaw Artystycznych w Lublinie z danymi obrazu

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kompozycja abstrakcyjna II, z serii Kosmicznej, 1958

olej, deska
56,5x65,5 cm
na odwrocie nalepka z sygnaturą i opisem: "Jan Ziemski | Komp. abstr. II - 1958 | Serja Kosmiczna | wł. Jan Ziemski | Lublin"

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kompozycja op-artowska, lata 60.

relief/akryl, płyta
60x80 cm
sygnowany na odwrocie: "Jan Ziemski | Lublin"; częściowo zerwana nalepka z danymi pracy i artysty

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kompozycja, 1966 r.

relief, akryl/płyta pilśniowa, sklejka, 61 x 74,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Ziemski | Lublin 1966'

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

monotypia, tektura; 66,8 x 45 cm w św. p-p.;
na odwrocie tektury autorska pieczęć: JAN ZIEMSKI
na odwrocie napis: JAN / ZIEMSKI (ołówkiem)

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Bez tytułu, 1976 r.

relief, akryl/płyta, 48 x 55 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jan Ziemski | 1976'

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

INTERFERENCJE, LATA 60-TE XX WIEKU

tech. własna, akryl, płyta, 49 x 66,5 cm

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

INTERFERENCJE, 1977

technika własna; 60 x 70 cm

darczyńcy: Anna i Jerzy Starak

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kontrapunkt, 1966

technika własna, deska; 60 x 75 x 10 cm
sygnowany na odwrocie: "JAN ZIEMSKI | LUBLIN | 1966"

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Interferencje, 1971

technika własna, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI | 1971; nalepka z BWA w Lublinie

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Z cyklu Formurki

monotypia, 14,5 × 10,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: JAN ZIEMNSKI 19... (data zatarta)

/5
liczba obiektów: 89