ROOS Heinrich Johann (1631-1685)
Olej, płótno dublowane;
95,5 x 79,5 cm
Sygnowany l.d. ciemną farbą: JH Roos Fecit | 1673 (JH związane)
W lewym górnym rogu dwa napisy żółtą farbą, nałożone jeden na drugi:
1. dużymi literami drukowanymi: JACOB MALAPERT
2. małymi literami, kursywą, częściowo nieczytelne:.......... alapert |... a. 24... |... over... lier officer|... 1673. aet. S 24.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno dublowane; 95,5 x 79,5 cm
Sygnowany l. d. ciemną farbą: JH Roos Fecit | 1673 (JH związane)
olej, płótno, 95 x 79,5 cm; sygn. l.d.: JH-ROOS Fecit / 1673
częściowo czytelny napis na licu l.g.: .... / JACOB MALAPERT / ... / 1673 an. 24
akwaforta,
19 x 15 cm w świetle p- p,
sygn. na płycie "Beest- boekje door J. H. Roos / 2 de. Deel C. Danckerts. Excu."
Rycina reprodukowana m.in.: M. Bóbr, Mistrzowie grafiki europejskiej od XV do XVIII w., Warszawa 2000, il. 333. Wybitny grafik, malarz nadworny księcia Palatynatu Karola Ludwika we Frankfurcie n. Menem