1 zł
2 600 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej na płótnie
92 x 73 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1952

drzeworyt, bibuła;
10,5 x 13,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: drzeworyt 6/20 Pejzaż Dominik 1952

* do opłaty aukcyjnej doliczane jest opłata z tytułu droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Siostra, 1949

drzeworyt, bibuła;
9,5 x 12 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: drzeworyt 7/20 Siostra Dominik 1949

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż z łodziami, 1949

drzeworyt, bibuła; 6,5 x 9 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: drzeworyt Pejzaż Dominik 1949

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż ok. 2004

akryl na podrysowaniu ołówkiem, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 49 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'T. Dominik', l.d.: '9/20'
stan zachowania: bardzo dobry

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 48 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'T. Dominik', l.d.: '4/20'
stan zachowania: dobry, nieznaczne ślady po złożeniu

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 49 x 60 cm
stan zachowania: bardzo dobry

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, lata 80. XX w.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'

OPINIE:
- praca posiada certyfikat autentyczności wydany przez Tomasza Dominika
- zakup w DESIE, Nowy Świat, lata 80. XX w.
- kolekcja prywatna, Niemcy/Polska

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2009 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2009 | OL. PŁ., 73 x 100 | PEJZAŻ'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2001

olej, płótno; 90,5 x 119,7 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
na odwrocie:
- opis pracy: DOMINIK 2001 / OL. PŁ. 90 X 120 / PEJZAŻ;
- nalepka galeryjna z informacjami o obrazie;
- oznaczenia na blejtramie: K.K. 153/4 02 02 ; 90 / 120

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1956

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 37,7 x 55 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: Dominik 1956

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kamienie, 1990

akryl, płótno; 90 x 110 cm
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie napis autorski: 90 x 110 1990/ AKRYL KAMIENIE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, lata 80. XX w.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`

OPINIE:
praca posiada certyfikat autentyczności wydany przez Tomasza Dominika

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża, 1976 r.

akryl/płótno, 95 x 125 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK 1976 | RÓŻA AKRYL | 95 x 125`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwiat, 1955 r.

olej/płótno, 45 x 55 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK 1955 | OL. PŁ. KWIAT | 45 x 54` (sygnatura na odwrociu wtórna)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Portret Zofii Jordanowskiej

akwarela, papier,
58,5 x 40,5 cm (w świetle passepartout),
sygnowany i datowany p.d.: T. Dominik 62. N. York,
opisany na odwrocie: Portret Zosi Jordanowskiej narysowany u niej w domu w N. Yorku w r. 1962 T. Dominik Łomianki 9.III.2001

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1959 r.

olej/płótno, 58,5 x 79 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: `Dominik Paris 1959`

- zakup od artysty, lata 60. XX w. (prawdopodobnie podczas wyjazdu artysty do Nowego Jorku)
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, lata 50-te

olej, płótno, 52 x 96 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1975

Flamaster, papier; wym.: 19,5 x 20,0 cm;
sygn. p.d. w obrębie kompozycji: Dominik.

liczba obiektów: 581