1 zł
2 600 000 zł

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Toskania

tempera, papier
60 x 50 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Pejzaż, 2009

olej, płótno; 120x82 cm
sygn.p.d.: Fogtt 2009
opisany na odwrocie: Fogtt/ pejzaż/ Kuraszewo 2009/ olej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Las, z cyklu Wizje sferyczne, 2003 r.

olej/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Andrzej Fogtt| z cyklu | sferyczne | drzewo życia| Andrzej Fogtt | 2003 r. | AFogtt` nalepka transportowa i nalepka galerii Ambiente

- Andrzej Fogtt, Warszawa 2011, s. 151 (il.)

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Las, 2003 r.

Z cyklu "Obrazy sferyczne"
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2003 Fogtt`
opisany na odwrociu: `Z cyklu | obrazy sferyczne | Las | A. Fogtt | 2003`

- Dom Aukcyjny Agra-Art, 13.04.2003
- kolekcja instytucjonalna, Warszawa

- Andrzej Fogtt, Warszawa 2011, s. 150 (il.)

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Kompozycja, 1990 r.

gwasz/papier, 73 x 52 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Fogtt | 1990` oraz autorska dedykacja

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Dom Wiery

Tusz, gwasz/papier, 25x35 cm

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Nad Bugiem

Tusz, gwasz/papier, 75x55 cm

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

PEJZAŻ z cyklu MAŁE KURASZEWO, 2004

Olej, płótno; 60 x 70 cm
Sygnowany na odwrocie: A. Fogtt | Małe | Kuraszewo | 2004

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Kamion, 2012

tempera na papierze, 50 x 70 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Ziemia, z cyklu żywioły, 1981

olej, płótno
136 x 210 cm
sygn. p.d.: Fogtt 81

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Nocne ptaki, 1997

olej, płótno,
200 x 130 cm;
na odwrocie, na płótnie: Andrzej Fogtt / 14.I. 1997 R/ Nocne Ptaki/ olej/ 200 x 130 cm.
oraz nazwisko właściciela;
na blejtramie owalna pieczątka autorska na bocznej listwie na płótnie: Nocne Ptaki M.K.

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Żywioły XXXIII, 1982

olej, płótno, 61,5 x 50,5 cm;
na odwrocie napis autorski: Żywioły oraz XXXIII / 1982 / Andrzej Fogtt
Obraz z cyklu "Żywioły".

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Nimfy

olej, płótno,
59,5 x 83,5 cm;
sygn. na odwrocie: Fogtt

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Genesis - z cyklu Żywioły, 1985 r.

olej /płótno,
92 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Andrzej
Fogtt | z cyklu żywioły | genesis | olej | 1985 | 65 x 92 cm`

Estymacja: 5 000 - 8 000

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Żywioły XXXIII, 1982

olej, płótno, 61,5 x 50,5 cm;
Obraz z cyklu "Żywioły".

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Portret Anny Berger, 1997

KREDKA, PAPIER, 59,5 X 42 CM (W ŚWIETLE OPRAWY); SYGN. P. D.: 19 VI 1997 / FOGTT

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Żywioły, 1986

olej, płótno, 50x50 cm

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Nocne ptaki, 1997

olej, płótno,
200 x 130 cm;
na odwrocie, na płótnie: Andrzej Fogtt / 14.I. 1997 R/ Nocne Ptaki/ olej/ 200 x 130 cm. oraz nazwisko właściciela;

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Genesis, 1985 r.

olej/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Andrzej Fogtt | z cyklu żywioły | genesis | olej | 1985 | 65 x 92 cm`

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Z CYKLU ŻYWIOŁY, 1980

OLEJ, PŁÓTNO,
41 X 27 CM;
SYGN. NA ODWROCIE: A FOGTT / 41 X 27 / 80

liczba obiektów: 110