1 zł
2 600 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2009

olej, akryl, tempera, węgiel, karton; 70 x 100 cm
sygnowany p. d.: "TOMASZ TATARCZYK 2009"

cena wywoławcza: Wykup abonament

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Ślady, 2006 r.

olej, węgiel/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TOMASZ | TATARCZYK 2006'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Krok za krokiem IV (Step by Step IV), 1996 r.

olej/płótno, 90 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK" | 1966 | "KROK ZA KROKIEM" IV | "STEP BY STEP"'
powyżej wskazówka montażowa

- Galerie Ucher, Kolonia
- kolekcja instytucjonalna, Niemcy, od 2000
- kolekcja prywatna, Niemcy, od 2016
- Tomasz Tatarczyk, Andrzej Szewczyk, Galerie Ucher, Kolonia, 1999

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

ŚLADY, 1996

olej, papier, 57 x 84 cm
sygn. u dołu: T.TATARCZYK 96

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Widok z Kazimierza nad Wisłą (1971)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, tektura
35x49.5 cm

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Dziesięć..., wersja II, 1984 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ | TATARCZYK | 1984 | "DZIESIĘĆ ..." | WERSJA II" oraz dedykacja: 'dla Tadeusza | 19.11.86'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne Wzgórze , 1988 r.

olej/płótno, 170 x 260 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WZGÓRZE" | 1988'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Vellano 2 , 2008 r.

olej/płótno, 90 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 2008 | VELLANO 2'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarna droga, 2000

olej, pastel, papier; 70 x 95 cm
sygnowany p.d.: "Tomasz | Tatarczyk | 2000"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Stos , 1986 r.

tempera/papier, 199 x 196 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | "STOS" | 1986'
na odwrociu nalepka wystawowa Galerii Foksal z 1987 roku oraz stempel wywozowy

- Wystawa indywidualna, Galeria Foksal, luty-marzec 1987
- Wystawa indywidualna, Frank Bustamente Gallery, Nowy Jork, 1988

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 2002

olej, papier, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: TOMASZ TATARCZYK / 2002

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne Wzgórze (tryptyk), 1988 r.

olej/płótno, 180 x 390 cm
sygnowany i opisany na odwrociu części środkowej: 'TOMASZ TATARCZYK | CZARNE WZGÓRZE'

- kolekcja Dario i Stefanii Piga
- Desa Unicum, 2014
- Tomasz Tatarczyk, "Dipinti", Galeria Spicchi dell'Est, Roma 3.06-30.09.1991
- Tomasz Tatarczyk, katalog wystawy "Dipinti" [teksty: Mario de Candia, Jaromir Jedliński], Galeria Spicchi dell'Est, Roma 3.VI - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 22 (il.)

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

bez tytułu, 1984/85

technika własna/akryl, płótno, papier, drewno; 121 x 88,5 cm
sygnowany na odwrocie: "TOMASZ | TATARCZYK | 84/85", na blejtramie napis: "MIĘĆMIERZ 84"

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1997 r.

olej, węgiel, akryl/papier, 92 x 121 cm
sygnowany l.d.: 'TATARCZYK'
na odwrociu papierowa nalepka z opisem pracy z Galerii Stefana Szydłowskiego w Warszawie

- Galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa
- kolekcja instytucjonalna, Polska

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, czerwone światło , 1989 r.

olej/płótno, 130 x 180 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TOMASZ TATARCZYK | 1989', powyżej wskazówka montażowa
na odwrociu nalepka z opisem pracy z Galerii Stefana Szydłowskiego w Warszawie

- galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Widok z okna, 1975 r.

olej/płótno, 38,5 x 46,5 cm
sygnowany p.d.: 'Tatarczyk.'
opisany na odwrociu: 'Tomasz Tatarczyk | Widok z okna 1975'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1997 r.

olej, technika mieszana , węgiel/papier, 92 x 121 cm
sygnowany p.d.: 'TATARCZYK'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1996 r.

olej, technika mieszana , węgiel/papier, 92 x 125 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TOMASZ TATARCZYK 96'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wzgórze, 1997 r.

sygnowany i datowany p.d.: .TOMASZ TATARCZYK 1997'

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

BEZ TYTUŁU, 1997 r.

węgiel/papier 70 x 100 cm
sygnowany oł. p.d.: Tomasz Tatarczyk 1997

liczba obiektów: 124