1 zł
2 600 000 zł

MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)

PORTRET ŻONY

Czarny pastel, papier żeberkowy, 62,1 x 47,6 cm
Sygnowany czarnym pastelem p.d.: Józef Mehoffer

cena wywoławcza: Wykup abonament

Zachód słońca. Park Jordana.

olej, deska, 16 x 24
sygn. p. d.: Józef Mehoffer; na odwrociu napis ołówkiem: Zachód słońca. Park Jordana., oraz numer: 1365

Portret siedzącej kobiety

ołówek na papierze żeberkowym, 62,5 x 47,7 cm
sygnowany l.d.: "Józef Mehoffer

Portret kobiety

ołówek na papierze żeberkowym, 68 x 46,1 cm
sygnowany p.d.: "Józef Mehoffer"

Portret dwóch dziewczynek, 1926

węgiel, papier 52 x 44
sygnowany u dołu po lewej: "Masia i Ewcia mamusi rys. Józef Mehoffer 1926"

WIDOK WIOSENNY Z JANKÓWKI, 1908 - 1919

Olej, tektura 34 x 47,5 cm
Sygn. po prawej u dołu czarnym olejem: Józef Mehoffer; na odwrocie tektury nalepki: 1. 24257 Mehoffer Józef | Pejzaż I | wł. Stef. Dziewulskiego | 24/X 1913; 2. Józef Mehoffer | La chau...[pisana ręcznie]; 3. TPSP w Krakowie, nr 668 | Mehoffer Józef | Dworek

Madonna z Dzieciątkiem

akwarela, ołówek, papier, 51 x 35 cm;
sygn. l.d. - Józef Mehoffer.

Główka kobiety

kredka czarna,
26 x 26 cm w świetle p - p.
sygnowany p.d.: "Mehoffer"

Główka kobiety

kredka czarna,
26 x 26 cm w świetle p - p.
sygnowany p.d.: "Mehoffer"

Kobieta

z marionetką, 1906
ołówek, pastel, 62 x 47,5 cm
sygnowany l.d.: "J. Mehoffer 1906"

Tenisistka, 1927

olej, płótno
50 x 37 cm

liczba obiektów: 431