1 zł
2 600 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, lata 80. XX w.

akryl, płótno, 75 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Owoce, przełom lat 70. i 80. XX w.

olej, płótno; 80x100 cm, sygnowany p.d.: "Dominik"

*droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

ALASKA, 1998

73 x 92 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygnatura: DOMINIK 1998 | OL. PŁ. 73 x 92 | ALASKA

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, lata 80. XX w.

olej, płótno
65 x 95 cm
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2001 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany l.d.: Dominik
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: DOMINIK 2001 | OL.PŁ. | 81 x 100 | PEJZAŻ
na krośnie nalepka: Galeria Piotra Nowickiego i pieczątki: Wirydarz Galeria Sztuki

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1968 r.

liquitex/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
na odwrociu nalepka z Biura Wystaw Artystycznych z opisem pracy

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2007 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2007 | 90 x 90 OL. PŁ. | PEJZAŻ'
opisany na odwrociu: 'POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | KWIECIEŃ 2016 | [sygnatura] TOMASZ DOMINIK'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1959 r.

gwasz/papier, 33 x 41 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: 'T.Dominik 1959'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1959 r.

akwarela, papier, 45 x 57 cm,
sygn. p.d.: T. Dominik/ Paryż 59

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Akt leżący

akwarela, papier, 48 x 65 cm,
sygn. p.d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Akt

akwarela, papier, 65 x 47 cm,
sygn. l.d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akwarela, papier, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: T. Dominik, praca dwustronna

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1962

olej, płótno, 51 × 86,5 cm
sygn. l.d.: Dominik 62

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Łąki, 1974

akryl, płótno
90x110 cm
sygnowany p.d. "Dominik", na odwrocie: "DOMINIK 1974 | ŁĄKI ACRYL 90x110"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1970 r.

olej, płótno, 65 x 80, 73 x 87,7 cm (w oprawie);
sygn. l.d.: Dominik
sygn. i opisane na odwrocie: DOMINIK 1970 / 65 x 80 OLEJ / PEJZAŻ, na blejtramie u góry po prawej napis: DOMINIK

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Owoce, 1983 r.

olej, płótno, 90 x 100 cm, 100,3 x 109,4 (w oprawie);
sygn. p.d.: Dominik
sygn. i opisane na odwrocie: DOMINIK 1983 / 90 x 100 AKRYL / „OWOCE”

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1983 r.

olej, płótno, 48 x 78,7 cm; 53 x 83,3 cm (w oprawie);
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 1989

akryl, płótno
50 x 70 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie ślad pieczątki z numerem;
na górnej listwie napis: OGRÓD 50 x 70 | Akryl 1989; obok w kółku: 57

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwiaty, 1994 r.

olej/płótno, 81 x 92 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1994 | OIL ON CANVAS (81 x 92) | FLOWERS'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, lata 80. XX w.

olej/płótno, 44 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'

liczba obiektów: 581