PRONASZKO Andrzej (1888 - 1961)
Martwa natura z butelką i kieliszkami szkic do obrazu, 1952
gwasz, ołówek, papier,
21,5 x 14,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z gitarą - szkic do obrazu
gwasz, ołówek, papier,
12 x 25 cm;
tusz, piórko, papier,
22,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: And Pronaszko
olej, płótno, 110 x 95 cm
Na odwrocie na krośnie tytuł obrazu.
Sprzedawca instrumentów muzycznych
olej, sklejka, 145 x 111,5 cm;
sygn. p. d.: and pronaszko
na odwrocie: nalepka wystawowa z EXPOSITION
INTERNATIONALE - PARIS 1937/
SECTION DE POLOGNE
olej, sklejka, 58 x 75,5 cm; sygn. p.d.: and. pronaszko / 1909
akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier, 19 x 16,5 cm;
sygn. p.d.: And. Pronaszko 1913
olej, sklejka, 58 x 75,5
sygn. p. d.: And. Pronaszko. 1909.