1 zł
2 600 000 zł

MONIUSZKO Jan Czesław (1853-1908)

Para w ogrodzie

olej/płótno naklejone na tekturę, 35,5 x 24,5 cm
sygnowany u dołu: `J. Moniuszko`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Gra w karty

olej, płótno, 48,5 x 31,5cm
sygn. śr.d.: J. Moniuszko

Posłowie u Jana III Sobieskiego

olej, płótno dublowane
75 x 110,5 cm;
sygn. p. d.: J. C. Moniuszko / A. D. 1905

MAZUR

Olej, płótno; 73,1 x 57,2 cm
Sygnowany czerwonym i czarnym olejem p.d.: J. C. Moniuszko

KRAKOWIAK

Olej, płótno; 75,9 x 49,8 cm

Para panneaux dekoracyjnych - Święto radości

olej/płótno dublowane, 115 x 28 cm
sygnowany: p. d.: `JCM (..)` oraz l. d.: `J C Moniuszko`

ZALOTY, 1898

Olej, płótno; 41 x 34,5 cm
Datowany l. d.: 1898

Scena w typie galante fete z gondolą

olej, płótno dublowane, 52 x 134 cm;
sygn. śr. d.: J. C. Moniuszko 1903

Scena w typie galante fete

olej, płótno dublowane, 51,5 x 118 cm;
sygn. p.d.: J. C. Moniuszko

GRA W KARTY, ok. 1900

olej, płótno,
42 x 31 cm
sygnowany p.d.: J Moniuszko (litera M czerwoną farbą)

Przed Janem Kazimierzem, 1906 r.

olej/płótno, 75 x 100 cm
sygnowany i datowany u dołu: `Moniuszko | A. D. 1906`
na odwrocie napis: `wł. | Tytusa Kowalskiego | in 1906`

Scena sielankowa

olej, płótno, 46 x 35 cm;
sygn. u dołu: J. C. MONIUSZKO

PRZERWANE OŚWIADCZYNY, ok. 1900

olej, deska,
sygnowany u dołu: J Moniuszko

Scena romantyczna

olej, płótno,
97 x 67 cm;
sygn. u dołu: J. Moniuszko 1880

NA BALU 1902 r.

Olej na płótnie
60,5 x 90 cm
Sygnowany z lewej, wzdłuż dolnej krawędzi - "IAN . C . MONIUSZKO . R . P 1902 ."

Scena z balu

olej, płótno,
89 x 137 cm;
sygn. u dołu: J C Moniuszko / AD 1898

KRAKOWIAK

Olej, płótno;
73,1 x 57,2 cm
Sygnowany czerwonym i czarnym olejem p. d.: J.C.Moniuszko

MAZUR

Olej, płótno;
75,9 x 49,8 cm

Rozmowa przy winie, 1890

olej, płótno; 47,8 x 71 cm;
sygnowany u dołu: J. Moniuszko | A.D. 1890

liczba obiektów: 95