1 zł
2 600 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pejzaż, 1994 r.

akwarela/papier, 20,5 x 20,5 (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p. d.: '564/94 | J. Duda G. '

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Krajobraz, 1999 r.

akwarela/papier, 37,5 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'Jerzy Duda G. | 1012/1999' oraz pieczęć 'Duda | Gracz'

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

REQUIEM DLA LASU - 2 - WŁADYSŁAWOWI HASIOROWI, 1990

olej, płyta pilśniowa, drewno, figura Chrystusa, gwoździe
101 x 63 cm
sygn. p.d.: DUDA GRACZ. 1367/90.
Na odwrocie na płycie nalepka autorska: DUDA GRACZ | PADEREWSKIEGO 42 B/31 KATOWICE | TYTUŁ OBRAZ 1367/WIEŚ BRZEGI | - REQUIEM DLA LASU - 2 | WŁADYSŁAWOWI HASIOROWI | TECHNIKA OLEJ, PŁ. PILŚN. | WYMIARY 102 x 64 cm | CENA... | SYGN. DUDA GRACZ | ROK 1990/NR KATAL. AUTOR. 1367 | UWAGI 1 WERNIKS. VI 1991 oraz podłużna mało czytelna pieczątka.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OKRUTNA LIRYKA GAZDY WOJTANKA (OBRAZ 1398), 1990

olej, płyta pilśniowa
52 x 62,5 cm
sygn. l.d.: DUDA GRACZ. 1398/90.
na odwrocie na płycie nalepka autorska: DUDA GRACZ | PADEREWSKIEGO 42 B/31 KATOWICE | TYTUŁ OBRAZ 1398 /BRZEGI - OKRUTNA | LIRYKA GAZDY WOJTANKA/ | TECHNIKA OLEJ, PŁ. PILŚN. WYMIARY 51 x 63 cm | CENA... | SYGN. DUDA GRACZ | ROK 1990/NR KATAL. AUTOR. 1398 | UWAGI 1 WERNIKS. III.1991

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

MOTYW POLSKI (CHLEB), 1984

olej, płyta pilśniowa
51 x 45,5 cm
sygn. l.d.: DUDA GRACZ. 825/1984.
na odwrocie na płycie nalepka autorska: DUDA GRACZ | PADEREWSKIEGO 42 B/31 KATOWICE | TYTUŁ MOTYW POLSKI /CHLEB/ | TECHNIKA OLEJ, PŁ. PILŚN. | WYMIARY 51 x 45,5 cm | CENA... | SYGN. DUDA GRACZ | ROK 1984/NR KATAL. AUTOR. 825 | UWAGI 1 WERNIKS 5.XII.1984

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2349: Działoszyn-Prometeusz, 1998 r.

olej/płyta pilśniowa, 122 x 92 cm
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego p.d.: `DUDA-GRACZ 2349/1998 r.`
na odwrociu naklejka autorska z opisem, tytułem i informacją `1 werniks`

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1515: Brzegi - łąka, 1992 r.

olej/płyta pilśniowa, 51,5 x 51,5 cm
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego p.d.: `DUDA GRACZ 1515/92`
na odwrociu naklejka autorska z opisem pracy i nr katalogu autorskiego

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Mamuśka S., 1997

akwarela, papier;
59,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
ozn. opisany i sygn. u dołu: stemple: DUDA, GRACZ; napis autorski Mamuśka S AE 745/97 (akwarela 75 x 55) sygn. p. d.: AEJerzy Duda-GraczAE

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

BRZEGI - ŚNIEG

Akwarela, tempera, papier, 40 x 30 cm,
sygn p.d.:Jerzy Duda G.789/1998, l.d.: Brzegi-Śnieg (akwarela, tempera 40 x 40 cm)

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Brzegi Łąka 1992

olej, płyta,51,5x51,5 cm
sygn. p. d.: DUDA GRACZ. 1515/92
na odwrocie nalepka artysty z tytułem i datą powstania pracy

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Państwo młodzi, 1962

Drzeworyt; wym. komp.: 297 x 117 mm;
sygn. oł. p.d.: Jerzy Duda-Gracz 62. Zamięcie i drobne pęknięcia górnego i dolnego marginesu.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pasterka, 1965

Drzeworyt; wym. komp.: 200 x 150 mm;
sygn. oł. p.d.: Jerzy Duda-Gracz 1965. Praca oprawiona.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2294 (Łagów - Czerwiec), 1998

olej, płyta; 122 x 74 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ AE 2294 / 98 AE
na odwrocie nalepka autorska z tytułem, techniką i wymiarami pracy

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz nr 850/Jurajski

Olej, płyta pilśniowa, 50 x 60 cm,
sygn. l.d.: Duda Gracz 850/1984

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Polnisches.., 1974

olej, płótno, 39.5 x 39.5 cm
sygn. l.d.: J.DUDA GRACZ 1974

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

akwaforta; 27,2 x 42,5 cm w św. p-p.;
sygn. l. d.: Jerzy Duda-Gr;
autorska dedykacja p. d.: Krzyśkowi w dniu Imienin / w Katowicach / J.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Akt w pejzażu zimowym, 1969 r.

olej/płótno naklejone na tekturę, 61 x 46 cm
sygnowany p.d.: `Jerzy Duda-Gracz 69`

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz nr 850/Jurajski

olej, płyta pilśniowa, 50 x 60 cm,

liczba obiektów: 379