1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Mosty na Wiśle, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: '2017 WARSZAWA | E.DWURNIK'
na odrwociu opisany: '2017 | E. DWURNIK | <> | NR: XI - 817 - 7023'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Plac Zamkowy, 2017 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
opisany na odwrociu: ‘2017 | E.DWURNIK | <> | NR : XI - 822 - 7028’

Plac Zamkowy, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | E. DWURNIK'
na odwrociu opisany: '2017 | E. DWURNIK | << PLAC | ZAMKOWY >> | NR XI - 815 - | - 7005'

Bar Saski, 1990 r.

akryl/płótno, 145 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'E.D.'
opisany u dołu: 'BAR SASKI,' na odwrociu: '1550 | 1990 | E. DWURNIK | BAR "SASKI" II | NR: XV - 239. | 1550' i z boku: 'BAR SASKI BAR SASKI'

Św. Anna, 2005 r.

ołówek/papier, 37 x 56 cm
sygnowany p.d.: 'E.DWURNIK' oraz datowany l.d.: '16.XI.05'
na odwrociu opisany: '16.XI 2005 | W-Wa- "Św. Anna" | 37x56 cm'

Wilanów, 2009 r.

akwarela, tempera/papier, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'WILANÓW | E.DWURNIK | 2009'
opisany na odwrociu: nr katalogu autorskiego: '2139', data dzienna: '10-17.05.2009', dwa stemple autorskie

Krakowskie Przedmieście

inkografia/papier, 30 x 22 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'E.Dwurnik' oraz opisany l.d.: '67/100'

Chojna, 2016

olej/płótno, 300 x 177 cm
sygn. p.d.: „Chojna/ 2016/ EDWURNIK oraz na odwrocie: „2016/ E.DWURNIK/ Chojna (zach. pomorskie/ NR IX - 2109-5806”

Plac Zamkowy - Warszawa, 2017

olej, płótno, 55 x 46 cm (w świetle oprawy), 80,2 x 71,2 cm (w oprawie), sygn. p.d.

Tulipany pomarańczowe, 2018

olej na płótnie, 33 x 24 cm

KOBALTOWE TULIPANY, 2018

olej na płótnie, 40 x 30 cm

Bez tytułu z cyklu Błękitny, 1992 r.

olej/płótno, 146 x 97 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '14. II 92 | E. DWURNIK | 1750 | 8 | XX'
na odwrociu naklejka i stempel Red Corridor Gallery

Niech żyje wojna!, 1992 r.

olej/płótno, 146 x 97 cm
sygnowany i datowany p.d.: '1992 | E. DWURNIK', opisany u dołu: 'NIECH ŻYJE WOJNA!'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'E. DWURNIK 1992 | 35 XIX 1776 | NIECH ŻYJE WOJNA'

Anioł i diabeł II z cyklu Sportowcy, 1991 r.

akryl/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'E.D.'
opisany p.g.: 'ANIOŁ I DIABEŁ', na odwrociu: 'SPORTOWCY c.d. | ANIOŁ I DIABEŁ II | 1991 | E. DWURNIK | NR: XV 244 | 1555' i po bokach: 'ANIOŁ I DIABEŁ'

14-tu kontrabasistów, 2017 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 E.DWURNIK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2017 | E.DWURNIK | „14 - tu kontrabasistów” | NR: XXIII - 1308 - 7080'

Maki w Mikołajkach, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2017 | E. DWURNIK | "MAKI W MIKOŁAJKACH" | NR: [XXIII] - 1148 - 6807'

Czerwone tulipany Nr XXIII 1711 7641

płótno, 46 x55 cm, 2018 r.

KRAKÓW, 2017

olej, płótno
100 x 73 cm
sygn. śr.d.: 2017 | E. DWURNIK
na odwr. na płótnie: 2017 | E. DWURNIK | "KRAKÓW" | NR: IX [w ramce] - 2349 | - 7003

ABSTRAKCJA NR 212, 2004

olej, akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. na odwr. na płótnie p.g.: 2004 | E. DWURNIK | Obraz nr: 212 [w ramce]; l.g.: XXV [w ramce] - 212 [w ramce] | 3215 [w ramce]

ZGUBIONA NARZECZONA, 2011 r.

akryl/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany l.d.: ZGUBIONA NARZECZONA, śr. 2011, p.d.: E.DWURNIK
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 2011 | E.DWURNIK | "ZGUBIONA NARZECZONA" | NR: XXIII - 454 | 4472

liczba obiektów: 1062