1 zł
2 600 000 zł

MATECKI Przemysław (ur. 1976, Żagań)

Bez tytułu, 2005 r.

olej, kolaż/płyta pilśniowa, 86 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'P.MATECKI | "BEZ TYTUŁU" | 2005'

cena wywoławcza: Wykup abonament

W drewnie w kamieniu, 2006 r.

kolaż, olej/płótno, 33,5 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘P. MATECKI |“W DREWNIE W KAMIENIU” | OLEJ PŁÓTNO PAPIER | 2006 33,5 x 50cm’

Bez tytułu, 2015 r.

akryl/płótno, 136 x 116 cm
sygnowany na odwrociu: 'P. MATECKI | 2015'

Bez tytułu (Plac Piastowski), 2009 r.

olej/płótno, 146 x 116 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘P.MATECKI | „BEZ TYTUŁU” (PLAC PIASTOWSK) | 2009’

Bez tytułu (słońce), 2016 r.

kolaż, olej/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. MATECKI | 2016'

Bez tytułu, 2006 r.

emalia, olej, kolaż/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'P. MATECKI | "BEZ TYTUŁU" | 60 x 60 cm EMALIA, OLEJ, PAPIER | 2005/2006'

Bez tytułu (słońce), 2016 r.

olej, kolaż/płótno, 150 x 150 cm

Dziewczyna z trójkątami, 2007 r.

olej, kolaż/płótno, 54 x 41 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'P. MATECKI | "DZIEWCZYNA | Z TRÓJKĄTAMI" | 2007'

Bez tytułu, 2006 r.

emalia, olej, papier/płótno, 88 x 88 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'P. MATECKI | ''BEZ TYTUŁU'' 2006 | EMALIA OLEJ PAPIER PŁÓTNO'

olej/płótno, 146 x 116 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'P. MATECKI | "BEZ TYTUŁU" (PLAC PIASTOWSK) | 2009'

Bez tytułu, 2006 r.

olej, kolaż/deska, 30 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. MATECKI | 2006'

Bez tytułu, 2006 r.

kolaż/płótno, 58 x 55 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MATECKI | 2006'

Bez tytułu, 2006 r.

emalia, olej, kolaż/płótno, 88 x 88 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `P. MATECKI | "BEZ TYTUŁU" 2006 | EMALIA OLEJ PAPIER PŁÓTNO`

Bez tytułu, 2007 r.

olej/papier, 30 x 20 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `P. MATECKI 2007`

Bez tytułu, 2015 r.

akryl/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `P. MATECKI | 2015`

Bez tytułu, 2008 r.

olej, collage/płótno, 120 x 114 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `P. MATECKI | 2008 | ``BEZ TYTUŁU`` ` oraz nalepka wystawowa galerii Carlier | Gebauer z opisem pracy
- "Przemek Matecki", wystawa indywidualna, galeria Carlier | Gebauer, Berlin, 29 października - 20 grudnia 2008
- Jakub Banasiak, Zmęczeni rzeczywistością, Warszawa 2009, s.88 (il.)

olej, papier/płótno, 51 x 41 cm
na odwrociu opisany: `P. MATECKI | ``DZIEWCZYNA | Z TRÓJKĄTAMI`` | 2007`

Bez tytułu (Mona Liza), 2012 r.

olej/płótno, 110 x 92 cm
na odwrociu opisany: `P. MATECKI | 2012`

estymacja: 12 000 - 20 000 zł

Fernand Leger the parret, 2012 r.

węgiel/papier,
46,5 x 35 cm
na odwrociu opisany: `P. MATECKI | 2012 | FERNAND LEGER | THE PARRET`

Wyzwolenie

akryl, deska, kolaż;
77 x 72 cm

liczba obiektów: 20