PIRIANKOV Ventzislav (ur. w 1971r. w Choumen w Bułgarii)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika mieszana, papier, 68 x 47,5 cm,
sygn. l.d.: Ventzi oraz na odwrocie Venzi'98.
akryl na płótnie
60 x 50 cm
akwarela, papier, 35x38 cm
sygn. l.d.: Ventzi 98. Praca oprawiona
olej, płyta MDF, 71x101 cm,
sygn. ma licu l.d. /Ventzi 2007/
technika własna, płótno,
60,5 x 60,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie: "IKONA MAŁŻEŃSKA" / 2010 / VENTZISLAV / PIRIANKOV
Olej, płótno
50x 100 cm