Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7327)
Huculska okładka księgi; drewno, intarsje, inkrustacje mosiądzem, koralikami i macicą perłową, sygnowana i opisana od wewnątrz. Posiada nieliczne ubytki widoczne na zdjęciach.

Wymiary: 34x24x6 cm

5 500 zł

11-06-2024
Nowość
STURM Alexander (ur. 1851, Wiedeń)
Srebro, próba 4(800), waga 248 g, dł.19 cm. wys. 10 cm. szer. 16x8,5 cm. Puncowanie: 800, czterolistna koniczyna, tukan z literą W i cyfrą 4. Austria, Wiedeń, Alexander Sturm, po 1922 r.

2 100 zł

11-06-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Srebro, próba 835, wys. 6,5 cm. 20,5x11 cm. szklany wkład szlifowany, waga srebra bez szkła 154g. Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, znak warsztatowy SF.Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Forster&Graf po 1888 r.

1 900 zł

11-06-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Puzderko srebrne
Pudełko ma biżuterię srebrne srebro pr. 800 waga. 139 g. wymiary 7x8,5x8,5 cm. cechowana; 800 i znak warsztatowy.

1 200 zł

11-06-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica secesyjna. stop Verit srebrzony cechowany; w trójkątnym polu orzeł z napisem VERIT / NBW oraz 0162 - nr modelu); wys. 14,5 cm, szer.12x12 cm. Warszawa, pocz. XX w. (po 1908 )

1 300 zł

11-06-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Wielobarwna dekoracja malarska przedstawiająca duże bukiety kwiatów. Kołnierz został wyodrębniony złotym paskiem.
Na pokrywie pełnoplastyczna postać putta z rogiem obfitości.
Długość z podstawą: 30 cm, wysokość wazy: 20 cm
07-06-2024
CONNAISSEUR
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
"Powrót z polowania na łosia"
Olej na płótnie, sygnowany p. d.: "Cz. Wasilewski”.

Wymiary w ramie: 80x100 cm (60x80 cm)

22 000 zł

07-06-2024
PAWLIKIEWICZ Józef
“Meczet Chah Zade”
Akwarela na papierze, opisana i sygnowana “Stambul J. Pawlikiewicz Chah Zade”.

Wymiary w ramie: 65x50 cm (44x30 cm)

4 800 zł

06-06-2024
PAWLIKIEWICZ Józef
“Plac Bajazyda” 1931 r.
Akwarela na papierze, opisana, datowana sygnowana “Stambul 931 J. Pawlikiewicz Scene de grand Bajaz”.

4 800 zł

06-06-2024
liczba obiektów: 7327