złoto brak pr.
2 szt. szkieł o barwie rubinu
wymiary: 1,2 x 3,5 cm z zawiesiem
masa: 0,92 g
ID 3525/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI Z BRYLANTAMI, FRANCJA, 1 POŁ. XX W.
złoto pr. 0,750
białe i żółte złoto
2 szt. brylantów ł. ~ 0,15 ct G/VS
2 szt. rozet diamentowych
długość: 1,3 cm
masa: 2,77 g
ID 3455/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
BROSZA FLORALNA, POCZ. XIX W.
złoto brak pr. (~ 0,500)
srebro
2 szt. szmaragdów ł. ~ 0,80 ct
rozety i rauty diamentowe
wymiary: 2,0 x 4,2 cm
masa: 10,20 g
ID 3447/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
białe i zółte złoto pr. 0,750
1 szt. perła hodowana morska
śr. 8,7 mm
20 szt. diamentów w starych szlifach brylantowych ł. ~ 1,00 ct H-I/SI
80 szt. rozet diamentowych
wymiary: 3,0 x 5,0 cm z zawiesiem
masa 7,97 g
ID 3577/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETKA Z EMALIĄ KOBALTOWĄ, KONIEC XIX W.
złoto pr. 0,630
1 szt. rozeta diamentowa
emalia kobaltowa
szerokość bransolety: 2,1 cm
obwód: 17,5 cm
masa: 45,90 g
ID 3579/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
SZPILKA Z KORALEM, KONIEC XIX W.
złoto pr. 0,700
zatyczka srebro
1 szt. koral fasetowany w formie kropli
1 szt. perła
emalia zielona
wymiary: 1,5 x 9,2 cm
masa: 7,78 g
ID 3440/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
Filiżanka, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana w stylu kakiemon, sygnowana.
Średnica spodka: 14 cm
Średnica filiżanki: 8 cm
Wysokość filiżanki: 4,5 cm
950 zł
24-04-2024
Nowość
złoto pr. 0,750
grawerowane
wymiary: 3,0 x 4,0 cm
masa: 5,26 g
ID 3460/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
WISIOR Z TŁOKIEM PIECZĘTNYM, KONIEC XIX W.
złoto brak pr. (0,585 – 0,620)
grawerowane detale
matryca owalna – cytryn fasetowany
wymiary: 1,7 x 4,3 cm
masa: 9,65 g