Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7373)
Mlecznik srebrny złocony Niemcy po 1888 r.
Srebro, próba 800, wym. 8,5x8,5x5,5 cm., waga 109 g. Puncowanie: 800, znak warsztatowy. Niemcy 1888 r.

880 zł

15-04-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
CHOREMBALSKI Wawrzyniec (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)
Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888 Zawichost - 1965... , 1961
Scena wiejska olej, płótno; wym.50 x 70 cm, (z ramą 60x80 cm.);., sygn., dat. i sygnowany p. d.: W.Chorembalski / 1961

3 700 zł

12-04-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
BROSZA Z ROZETAMI DIAMENTOWYMI, 2 – 3 ĆW. XIX W.
złoto brak pr.
grawerowane detale
6 szt. rozet diamentowych ł. ~ 1,20 ct H-J/P
śr: 2,8 cm
masa: 6,52 g

ID 3451/KGS
12-04-2024
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI, FRANCJA, KONIEC XIX W.
złoto pr. 0,750
dwubarwne, grawerowane
14 szt. pereł (prawdopodobnie słonowodne)
długość: 1,5 cm
średnica: 1,0 cm
masa: 2,11 g

ID 3454/KGS
12-04-2024
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
grawerowane
długość: 7,5 cm
masa: 3,47 g

ID 3466/KGS
12-04-2024
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,585
platyna?
1 szt. diament w szlifie brylantowym ~ 0,32 ct I/VS2
6 szt. diamentów w szlifie ósemkowym ł. ~ 0,10 ct H/SI-P
rozmiar 9
masa: 2,32 g

ID 3516/KGS
12-04-2024
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK Z ONYKSEM I MASĄ PERŁOWĄ
złoto pr. 0,585
dwubarwne
onyks
masa perłowa
szkło
3 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,01 ct
długość naszyjnika: 92 cm
masa: 26,25 g

ID 3488/KGS
12-04-2024
KAREA Gemstone Space
BROSZA W FORMIE WĘŻA, FRANCJA, KONIEC XIX W.
złoto pr. 0,750
dukatowane
2 szt. rubinów ł. ~ 0,02 ct
8 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,30 ct
wymiary: 2,8 x 3,6 cm
masa: 10,55 g

ID 3465/KGS
12-04-2024
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK AŻUROWY, FRANCJA, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
dekoracyjne ogniwa
długość: 44 cm
masa: 14,98 g

ID 3458/KGS
12-04-2024
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7373