Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7327)
PAWLISZAK Wacław (1866 - 1905)
Scena batalistyczna
olej/płótno; 36,5 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: „Wacław Pawliszak”

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

50 000 zł

11-06-2024
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
PILATTI Henryk (1832 - 1894)
W stajni , 1862
olej/płótno; 20,5 x 25,5 cm;
sygn. monogramem wiązanym l. d.: „HP / 62 [?]”;
opisany na odwrocie: „Pillati Warszawa / Druga połowa XIX wieku 1832-1894 / Odnawiał Z. Jasiński w Warszawie 1924 r.”

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

45 000 zł

11-06-2024
Nowość
SZAŃKOWSKI Bolesław (1873 - 1953)
Portret mężczyzny
olej/płótno; 74 x 63,5 cm;
sygn. l. d.: „Szańkowski / nach Photos”;
na odwrocie nalepka galeryjna

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

9 000 zł

11-06-2024
Nowość
PILICHOWSKI Leopold (1869-1933)
Pies
olej/deska; 11 x 25,3 cm;
sygn. p. d.: „L. Pilichowski”;
opisany na odwrocie: „1904”

3 500 zł

11-06-2024
Nowość
STAŃKO Michał (1901-1969)
Pejzaż górski z chatami , 1953
olej/płótno; 65 x 79 cm;
sygn. i dat. p. d.: „M. Stańko / 1953”;
na odwrocie:
-nalepka: „aut. Michał Stańko / pejzaż zimowy II olej / for. (65 x 80)”
-pieczęć: „KOMISJA ARTYSTYCZNA / Z. P. A. P. KRAKÓW / PRZYJĘTY”

8 000 zł

11-06-2024
Nowość
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Barbakan , 1926
akwarela/papier; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: "W Jarocki / 1926"

5 000 zł

11-06-2024
Nowość
ZIN Wiktor (1925 - 2007)
Chata
technika mieszana, węgiel/papier; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: „Wiktor Zin”

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

4 000 zł

11-06-2024
Nowość
Taca, Władysław Rogalski, Kraków, 1931 - 1963
Srebro pr. 3, puncowane, monogram złotnika “WLR”.

Wymiary: 39x27 cm

Waga: 819 g

Władysław Rogalski - krakowski złotnik, prowadził zakład cyzelersko-srebrniczy przy ul.Rolnej 7.

4 900 zł

11-06-2024
Nowość
Kwietnik, Niemcy, XIX/XX w.
Drewniany kwietnik z marmurowym blatem i dekoracjami z brązu złoconego.

Wysokość: 83 cm

Średnica blatu: 31 cm

2 400 zł

11-06-2024
Nowość
liczba obiektów: 7327