złoto pr. 0,750
sznur pereł Akoya, śr.l 6-6,4 mm
1 szt. kwarc różowy ~ 0,70 ct
12 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,05 ct H/SI
masa perłowa
wysokość zawiesia: 2,5 cm
długość sznura: 41,0 cm
masa: 25,45 g
ID 4475/KGS
16-01-2026
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK PERŁOWY, XXI W.
pojedynczy sznur pereł Edison, wielobarwnych, śr. 13,2 x 15,2 mm
długość: 43 cm
masa: 114,05 g
ID 4485/KGS
16-01-2026
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK PERŁOWY, XX W.
pojedynczy sznur pereł South Sea śr. 12-15 mm
ukryte zapięcie
długość: 43,5 cm
masa: 89,93 g
ID 4470/KGS
16-01-2026
KAREA Gemstone Space
Zegarek TISSOT z brylantami, Szwajcaria
białe złoto pr. 0,585
40 szt. brylantów w szlifie 8/8 ł. ~ 0,25 ct H-I/VS-SI
masa: 36,43 g
złoto pr. 0,750
częściowo satynowane
1 szt. rubin kaboszon ~ 0,10 ct
wymiary: 5,2 x 2,8 cm
masa: 19,09 g
ID 2486/KGS
19-12-2025
KAREA Gemstone Space
ŁAŃCUSZEK Z ZAWIESZKĄ Z MOTYWEM KOŁA, XX W.
złoto pr. 0,585/3
bryl. ł. ~ 0,40 ct H-I/SI
dł. łańcuszka: 50 cm
średnica wisiora: 1,8 cm
masa: 3,08 g
ID 4503/KGS
19-12-2025
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,585
11 szt. leukoszafirów
długość: 20,5 cm, regulowana
masa: 24,41 g
nr. koperty: 32755
nr. ref. mechanizmu: 7344918
stan zachowania: koperta z wgnieceniem, ubytek na brzegu, bransoleta wtórna; dołączono certyfikat Marka Binia
ID 4500
19-12-2025
KAREA Gemstone Space
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków, 1988
olej/ płyta, 29x24,5 cm; sygn. l.d.: D.G.1262/88; na odwrociu autorska nalepka z tytułem pracy: Obraz 1262/ Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków /