Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8099)
Zegarek TISSOT z brylantami, Szwajcaria
białe złoto pr. 0,585
40 szt. brylantów w szlifie 8/8 ł. ~ 0,25 ct H-I/VS-SI
masa: 36,43 g

ID 4504/KGS
19-12-2025
KAREA Gemstone Space
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
„Tempus prosperitatis” Jarosław Kukowski
„Tempus prosperitatis” Jarosław Kukowski, wymiary 100x15cm
Jarosław Kukowski
info@galeria-quantum.pl
Galeria Quantum

75 000 zł

19-12-2025
Galeria Quantum
BROSZA W FORMIE GŁOWY KONIA, 2 POŁ. XX W.
złoto pr. 0,750
częściowo satynowane
1 szt. rubin kaboszon ~ 0,10 ct
wymiary: 5,2 x 2,8 cm
masa: 19,09 g

ID 2486/KGS
19-12-2025
KAREA Gemstone Space
ŁAŃCUSZEK Z ZAWIESZKĄ Z MOTYWEM KOŁA, XX W.
złoto pr. 0,585/3
bryl. ł. ~ 0,40 ct H-I/SI
dł. łańcuszka: 50 cm
średnica wisiora: 1,8 cm
masa: 3,08 g

ID 4503/KGS
19-12-2025
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,585
11 szt. leukoszafirów
długość: 20,5 cm, regulowana
masa: 24,41 g
nr. koperty: 32755
nr. ref. mechanizmu: 7344918
stan zachowania: koperta z wgnieceniem, ubytek na brzegu, bransoleta wtórna; dołączono certyfikat Marka Binia

ID 4500
19-12-2025
KAREA Gemstone Space
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków, 1988
olej/ płyta, 29x24,5 cm; sygn. l.d.: D.G.1262/88; na odwrociu autorska nalepka z tytułem pracy: Obraz 1262/ Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków /

53 000 zł

12-12-2025
Artessia Dom Aukcyjny
JONSCHER Barbara (1926-1986)
Na słonecznej plaży, lata 50-te XX w.
tusz/ papier, 20,5 x 29,5 cm;
pochodzenie: ze spuścizny po artystce

3 000 zł

12-12-2025
Artessia Dom Aukcyjny
SYGNET Z DIAMENTEM, 2 POŁ. XX W.
złoto pr. 0,585
srebro
1 szt. diament ~ 0,20 ct I/SI2
rozmiar: 18
masa: 3,18 g
stan zachowania: ślad po zmianie rozmiaru

ID 4438/KGS
05-12-2025
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z OPALAMI, POŁ. XX W.
złoto pr. 0,750
3 szt. opali w szlifach kaboszon ł. ~ 0,35 ct
4 szt. brylantów ł. ~ 0,12 ct G-H/VS-SI
grawerowane detale
rozmiar: 12,5
masa: 4,51 g

ID 4346/KGS
05-12-2025
KAREA Gemstone Space
/900
liczba obiektów: 8099