złoto pr. 0,750
grawerowany
dł.: 2 cm z zawiesiem
masa: 0,68 g
sygn.: 596VI
ID 3448/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
WISIOREK – CHARM, DREWNIANA WIEŻA, XX W.
złoto pr. 18 K
grawerowane
wys.: 2,5 cm z zawiesiem
masa: 3,56 g
ID 3585/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
WISIOREK – CHARM W FORMIE DZBANA, XX W.
złoto pr. 14 K
grawerowane napisy: „BOSTON” / „BEANS”
wys.: 1 cm
masa: 3,74 g
ID 3582/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny 602183303
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
24-04-2024
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
otwierany
złoto pr. 0,585
grawerowany napis HB
wys.: 1,5 cm
masa: 1,86 g
ID 3511/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 14 K
grawerowane
dł.: 2 cm
masa: 2,54 g
ID 358/KGS
24-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
STOKFISZ-DELARUE Jan (ur. 1950)
zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
24-04-2024
Nowość
WISIOREK – CHARM, TRĄBKA, XX W.
złoto pr. 0,750
wym.: 2,8 x 2 cm z zawiesiem
masa: 4,57 g