Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8330)
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny 602183303
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
19-04-2024
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOKFISZ-DELARUE Jan (ur. 1950)
19-04-2024
Nowość
KOLBA Artur (ur. 1967)
19-04-2024
Nowość
U źródła, Józef Szewczyk, Ćmielów, lata 40. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, opisana: "Ręcznie malowana"

Wymiary: 12x6x6 cm

1 200 zł

19-04-2024
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 14x10x7,5 cm

2 500 zł

19-04-2024
Nowość

Wymiary: 14x10x7,5 cm

2 500 zł

19-04-2024
Nowość
ŚLIWOWSKA-WAWRZYNIAK Zbigniewa (1931 Rejowice - 2003 Wałbrzych)
Grzybiarka, Ćmielów, lata 50. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana, ręczny wypis: "C-506-967"

Wymiary: 17x5,5x5 cm

900 zł

18-04-2024
Nowość
ORTHWEIN Hanna (1916 Warszawa - 1968 Warszawa)
Bażant królewski, po 1958 r.

Wymiary: 20x11x4 cm

1 800 zł

18-04-2024
Nowość
NARUSZEWICZ Mieczysław (1923 Warszawa - 2006 Warszawa)
Pantera, Ćmielów, lata 60-te XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana

Wymiary: 12x7x7 cm

1 900 zł

16-04-2024
Nowość
/926
liczba obiektów: 8330